Szanowni Państwo! Przypominamy, że w Wielki Piątek (03.04.2026r.) oraz Poniedziałek Wielkanocny (06.04.2026r.) budynek PTG „Sokół” jest zamknięty w związku z czym zajęcia są odwołane! Zajęcia z gimnastyki podstawowej artystycznej organizowane w Wielki Czwartek (02.04.2026r.) odbędą się dla grup 1 i 2 od 16:45 do 17:45 natomiast dla grup 3 i 4 od 17:45 do 18:45
Podczas Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzika w układach zespołowych ponownie zdobywamy złoty i brązowy medal. Kolejny rok z rzędu bronimy tytuł najlepszego zespołu w strefie C. Jesteśmy ogromnie dumni z naszych zawodniczek, które po raz kolejny udowodniły, że ciężka praca, determinacja i zespołowa energia prowadzą na najwyższy stopień podium
To jednak nie koniec dobrych wiadomości! W Mistrzostwach Polski Seniorek nasza drużyna w składzie Sara Hankus oraz Yeva Bondar zajęła 8. miejsce drużynowo, rywalizując z najlepszymi zespołami w kraju. Dodatkowo Sara została zawodniczką rezerwową finału w układzie z piłką – wielkie brawa za świetny występ i walkę do końca!
Druga drużyna w składzie Anna Zubko oraz Yelyzaveta Mazhar zdobywa 13 miejsce
Jesteśmy bardzo dumni z całej ekipy. Dziękujemy zawodniczkom za ogrom pracy, a trenerom za przygotowanie. Wracamy zmotywowani i gotowi na kolejne wyzwania!