9 Międzynarodowy Turniej w Gimnastyce Artystycznej

CARRAMBA CUP 2019

30.08-1.09.2019 r., Katowice


I Mistrzostwa Świata Juniorek

19.07-21.07. 2019r., Moskwa

Emilia Komarewicz – 16 miejsce w układzie ze wstążką

                                       17 miejsce w układzie ze skakanką

 

Reprezentacja Polski w składzie Emilia Komarewicz

i Laura Osada (SGA Gdynia) zajęły drużynowo

14 miejsce!


VITRY CUP JUNIOR 2019

Międzynarodowe Zawody w Gimnastyce Artystycznej

26-29.06.2019r., Lloret de Mar, Hiszpania

kategoria 2010 A:

2 miejsce Zuzanna Grzyb

4 miejsce Natasza Zapała

kategoria 2007 A:

4 miejsce Milena Mączka

kategoria 2007 B:

4 miejsce Julia Trąbka- Zawicka

5 miejsce Agata Szyrszeń

kategoria 2008 A:

2 miejsce Lena Włoch

kategoria 2009 A:

2 miejsce Sara Łakomczak

kategoria 2009 B:

2 miejsce Dominika Pietruszka

kategoria 2011 B:

4 miejsce Róża Gruszecka

6 miejsce Paula Gruszecka

Kategoria Junior B:

3 miejsce Julia Nawalaniec

3 miejsce ze skakanką Marta Marczewska

kategoria 2011 A:

3 miejsce Marta Srebrzyńska

kategoria Junior A:

3 miejsce Emilia Heichel

8 miejsce Magdalena Karcz

13 miejsce Natalia Jakubowicz

kategoria Senior A:

5 miejsce Zuzanna Wojewoda


Gdynia Rhythmic Stars

&Baltic Junior Cup 2019

21-23.06.2019r., Gdynia

3 miejsce Emilia Komarewicz

5 miejsce Emilia Heichel

4 miejsce drużynowo: Emilia Komarewicz, Magdalena Karcz

Baltic Junior Cup 2019:

1 miejsce Sara Łakomczak

5 miejsce Natalia Jakubowicz


Puchar Prezesa PZG

I Ogólnopolskie zawody w układach zbiorowych

w gimnastyce artystycznej

14-15.06.2019 r., Poznań

9 miejsce Anna Madeja

15 miejsce Karolina Król

29 miejsce  Natasza Zapała

37 miejsce Olga Myszkowska

39 miejsce Sara Hankus

62 miejsce  Justyna Brożek


Grand Prix Brno/ Tart Cup 2019

w Gimnastyce Artystycznej 

7-9.06.2019r., Brno

Polska reprezentacja w skład której weszły również: Emilia Heichel i Emilia Komarewicz ( a także Laura Osada i Adrianna Budnik)

zajęła 6 miejsce!


Indywidualne Mistrzostwa Polski Seniorek

Mistrzostwa Polski w układach Zespołowych Juniorek

Start Kontrolny Kadry Narodowej Juniorek

1-2.06.2019r., Giżycko

Wicemistrzostwo Polski Juniorów w następującym składzie zdobyły: Emilia Heichel, Natalia Nawalaniec, Natalia Jakubowicz, Julia Kłaput, Maja Pokrzywińska

Indywidualne Mistrzostwa Polski Seniorek:

3 miejsce Wiktoria Mielec

7 miejsce Roksana Zduniak

14 miejsce Zuzanna Wojewoda

17 miejsce Hanna Pelczar

Start Kontrolny:

najlepsza była Emilia Komarewicz (2 miejsce ukł. ze skakanką, 2 miejsce ukł. z maczugą, 1 miejsce ukł. ze wstążką)

Magdalena Karcz zajęła 3 miejsce (1 miejsce ukł. ze skakanką, 2 miejsce ukł. z piłką, 3 miejsce ukł. ze wstążką)


Międzynarodowy Turniej Smoka Wawelskiego 

1-2.06.2019r., Kraków

rocznik 2008/2007 A

1 miejsce Emilia Wandas

rocznik 2009 A

1 miejsce Sara Łakomczak

rocznik 2010 A

2 miejsce Natasza Zapała

3 miejsce Anna Madeja

4 miejsce Sara Hankus

6 miejsce Karolina Król

rocznik 2010 B

5 miejsce Justyna Brożek

rocznik 2011 A

2 miejsce Maria Srebrzyńska

3 miejsce Olga Myszkowska

4 miejsce Weronika Królik

5 miejsce Paula Gruszecka

6 miejsce Alisa Rybina

rocznik 2011 B

1 miejsce Aleksandra Kaczmarczyk

2 miejsce Róża Gruszecka

rocznik 2012 A

2 miejsce Olga Duraj

rocznik 2012 B

6 miejsce Alicja Bierówka


Grand Prix Holon 2019

Międzynarodowy Turniej w Gimnastyce Artystycznej 

28-29.05.2019r., Holon

Reprezentacja Polski w której skład weszły dwie Sokolanki: Emilia Komarewicz i Magdalena Karcz oraz Laura Osada i Adrianna Budnik zajęły 12 miejsce.


XXV Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży

w sportach halowych

24-26.05.2019r., Wieliczka

1 miejsce PTG „Sokół” jako najlepszy klub w 

 klub w Polsce!!

III miejsce w rankingu województw 

klasa II wielobój: Klasa III wielobój:

2 miejsce Lena Włoch 3 miejsce Sara Łakomczak

5 miejsce Zuzanna Grzyb 22 miejsce Dominika Pietruszka

11 miejsce Julia Trąbka Zawicka

Podczas zawodów zostały

ogłoszone wyniki

podsumowujące najlepsze

juniorki tego półrocza.

Dwie z nich to nasze Sokolanki:)

2 miejsce Lena Włoch

3 miejsce Zuzanna Grzyb


DANUBIA CUP 2019

Międzynarodowy Turniej w Bratysławie

18-19.05.2019r., Bratysława

seniorki:

1 miejsce Wiktoria Mielec

5 miejsce Zuzanna Wojewoda

Juniorki A:

6 miejsce Emilia Heichel

8 miejsce Emilia Komarewicz

9 miejsce Magdalena Karcz

Juniorki B:

1 miejsce Natalia Jakubowicz

5 miejsce Marta Marczewska

kategoria 2007:

3 miejsce Zuzanna Grzyb

kategoria 2007 B:

1 miejsce Julia Trąbka- Zawicka

kategoria 2008:

3 miejsce Sara Łakomczak

kategoria 2010:

8 miejsce Natasza Zapała

8 miejsce Maria Srebrzyńska


Zawody o Puchar Ostravy w Gimnastyce Artystycznej

4.05.2019r., Ostrava

w kategorii seniorek A:

2 miejsce Zuzanna Wojewoda

w kategorii seniorek B:

3 miejsce Hanna Pelczar

w roczniku 2005 A:

2 miejsce Magdalena Karcz

w roczniku 2006 A:

1 miejsce Emilia Heichel

2 miejsce Emilai Komarewicz

w roczniku 2006 B:

4 miejsce Julia Kłaput

w roczniku 2007:

1 miejsce Agata Szyrszeń

3 miejsce Julia Trąbka – Zawicka

4 miejsce Milena Mączka

5 miejsce Emilia Wandas

w roczniku 2008:

1 miejsce Lena Włoch

2 miejsce Anastazja Burnos

w roczniku 2011 A:

1 miejsce Maria Srebrzyńska

w roczniku 2012:

4 miejsce Emilia Welo


II Edycja Pucharu Polski Juniorek Młodszych i Juniorek

oraz ogólnopolskie zawody grupy B

26-28.04.2019r., Szamotuły

Juniorki:

1 miejsce: Emilia Komarewicz

2 miejsce: Magdalena Karcz

4 miejsce: Emilia Heichel

6 miejsce: Natalia Jakubowicz

Juniorki Młodsze:

2 miejsce: Lena Włoch

3 miejsce: Zuzanna Grzyb


IV Otwarty Turniej Wiosny

w Gimnastyce Artystycznej

27-28.04.2019r., Dobczyce

kategoria 2010 C:

2 miejsce Natalia Przybyłowicz

kategoria 2010 C light:

7 miejsce Maja Ekwińska

kategoria 2008 B light:

7 miejsce Lora Sawow

kategoria 2008 D:

2 miejsce Jagoda Chytry

6 miejsce Dominika Dąbrowska

11 miejsce Julia Kot

kategoria C light:

5 miejsce Zuzanna Babińska

kategoria 2006 C light:

4 miejsce Oliwia Prochal

6 miejsce Klara Pisarz

kategoria 2007 C light:

2 miejsce Weronika Kawa

kategoria 2006 C:

2 miejsce Dominika Kozioł

kategoria 2005 C:

1 miejsce Wiktoria Jasiówka

4 miejsce Oliwia Chrzan

kategoria 2004 i starsze C:

2 miejsce Anna Ciesielska

Oliwia Przewięźlikowska


Cassovia CUP 2019

14.04.2019r., Koszyce, Słowacja

rocznik 2011:

2 miejsce Maria Srebrzyńska

4 miejsce Aleksandra Kaczmarczyk

rocznik 2010:

2 miejsce Natasza Zapała

7 miejsce Justyna Brożek

rocznik 2008:

2 miejsce Anastazja Burnos

3 miejsce Zuzanna Fornalik

rocznik 2007:

1 miejsce Julia Zawicka- Trąbka

2 miejsce Emilia Wandas

4 miejsce Anastazja Biłko

7 miejsce Milena Mączka

rocznik 2006:

1 miejsce Emilia Komarewicz

rocznik 2003 i starsze:

1 miejsce Wiktoria Mielec

2 Roksana Zduniak

5  Zuzanna Wojewoda


Charm CUP

6-7.04.2019r., Presov, Słowacja

rocznik 2012:
1 miejsce Olga Duraj
rocznik 2011
1 miejsce Róża Gruszecka
rocznik 2010:
2 miejsce Anna Madeja
3 miejsce Karolina Król
rocznik 2007:
1 miejsce Emilia Wandas
10 miejsce Anastazja Biłko

Finały
rocznik 2010:
2 miejsce Karolina Król
3 miejsce Anna Madeja
rocznik 2007:
1 miejsce Emilia Wandas


Ogólnopolski Turniej w Gimnastyce Artystycznej

Twardogóra CUP

6-7.04.2019r., Twardogóra

rocznik 2011:

3 miejsce Aleksandra Kaczmarczyk

5 miejsce Alisa Rybina

rocznik 2008

1 miejsce Anastazja Burnos

rocznik 2007

8 miejsce Milena Mączka

rocznik 2006

1 miejsce Natalia Jakubowicz

8 miejsce Julia Kłaput

rocznik 2004-2005

3 miejsce Julia Nawalaniec


XVIII Międzynarodowe Zawody
w gimnastyce artystycznej

6.04.2019r., Prerov, Czechy

rocznik 2011:

1 miejsce Olga Myszkowska

2 miejsce Weronika Królik

rocznik 2010:

1 miejsce Sara Hankus

rocznik 2009:

5 miejsce Dominika Pietruszka

rocznik 2007:

2 miejsce Julia Trąbka- Zawicka

3 miejsce Agata Szyrszeń


XI Międzynarodowe Zawody Irina CUP 2019

5-7.04.2019r., Warszawa

Emilia Komarewicz zdobyła ZŁOTO w wieloboju!

W tej samej kategorii 6 miejsce zajęła Magdalena Karcz.

Kategoria 2010 
7 miejsce – Natasza Zapała 
Kategoria 2009 
9 miejsce – Sara Łakomczak 
Kategoria 2008 
4 miejsce – Lena Włoch 
Kategoria 2007 
13 miejsce – Zuzanna Grzyb 
Kategoria 2006-2004 
2 miejsce – Emilia Heichel 


Charm CUP

6-7.04.2019r., Presov, Słowacja

rocznik 2012:
1 miejsce Olga Duraj
rocznik 2011
1 miejsce Róża Gruszecka
rocznik 2010:
2 miejsce Anna Madeja
3 miejsce Karolina Król
rocznik 2007:
1 miejsce Emilia Wandas
10 miejsce Anastazja Biłko

Finały
rocznik 2010:
2 miejsce Karolina Król
3 miejsce Anna Madeja
rocznik 2007:
1 miejsce Emilia Wandas


Turniej Baltic Hoop

31.03.2019r., Ryga

Magdalena Karcz i Adrianna Budnik z UKS JANTAR GDYNIA

zajęły 13 miejsce drużynowo.


XV Ogólnopolski Turniej Beskidów

w gimnastyce artystycznej

30-31.03.2019 r., Bielsko- Biała

rocznik 2011:

2 miejsce Aleksandra Kaczmarczyk

rocznik 2010:

3 miejsce Natasza Zapała

rocznik 2009:

1 miejsce Sara Łakomczak

8 miejsce Dominika Pietruszka

Juniorki młodsze:

7 miejsce Lena Włoch

8 miejsce Zuzanna Grzyb

11 miejsce Anastazja Burnos

kategoria Juniorek:

5 miejsce Julia Nawalaniec


Turniej o Złotego Szmaterloka

23-24.03.2019 r., Katowice

rocznik 2011

2 miejsce Maria Srebrzyńska

5 miejsce Olga Myszkowska

6 miejsce Alisa Rybina

rocznik 2010

5 miejsce Sara Hankus

7 miejsce Justyna Brożek

rocznik 2009

5 miejsce Dominika Pietruszka

rocznik 2008

1 miejsce Anastazja Burnos

rocznik 2007

1 miejsce Julia Trąbka- Zawicka

2 miejsce Agata Szyszeń

3 miejsce Milena Mączka

rocznik 2006

6 miejsce Julia Kłaput

rocznik 2005

3 miejsce Marta Marczewska

seniorki

2 miejsce Zuzanna Wojewoda


44 Międzynarodowy „Turniej Wiosny”

19 Memoriał Anny Kłos- Sulimy

23-24.03.2019 r., Szczecin

rocznik 2010

4 miejsce Natasza Zapała

rocznik 2009

2 miejsce Sara Łakomczak

rocznik 2008/2007

2 miejsce Lena Włoch

rocznik 2006

2 miejsce Natalia Jakubowicz

rocznik 2004/2005

2 miejsce Emilia Komarewicz

3 miejsce Magdalena Karcz

3 miejsce Emilia Heichel

Jednak tylko dwie zawodniczki z Polski mogły zostać sklasyfikowane dlatego o wynikach zadecydowały miejsca zdobyte w poszczególnych układach z przyrządami.

 


Turniej PM Cup w Warszawie

23.03.2019 r., Warszawa

rocznik 2012

1 miejsce Olga Duraj

rocznik 2011

7 miejsce Weronika Królik

rocznik 2010

7 miejsce Karolina Król

9 miejsce Anna Madeja

rocznik 2008/2007

10 miejsce Emilia Wandas

seniorki

4 miejsce Roksana Zduniak


Mistrzostwa Małopolski 

w gimnastyce artystycznej

17.03.2019 r., Wieliczka

Kategoria 2012 A : 
1 miejsce – Olga Duraj 
2 miejsce – Emilia Welo 
Kategoria 2011 A :
1 miejsce –
Olga Myszkowska
2 miejsce –
Alisa Rybina 
3 miejsce –
Aleksandra Kaczmarczyk 
4 miejsce –
Weronika Królik 
5 miejsce –
Róża Gruszecka 
Kategoria 2011 B
8 miejsce –
Milena Nowak
Kategoria 2010 A
1 miejsce –
Natasza Zapał
3 miejsce –
Sara Hankus 
4 miejsce –
Karolina Król
5 miejsce –
Anna Madeja 
Rocznik 2010 B
1 miejsce –
Justyna Brożek 
4 miejsce –
Natalia Przybylowicz 
5 miejsce –
Nikola Lewandowska 
Kategoria 2009 A :
1 miejsce –
Sara Łakomczak
3 miejsce –
Dominika Pietruszka 
Kategoria 2008-2007 A
1 miejsce –
Lena Włoch 
2 miejsce –
Agata Szyrszeń
3 miejsce –
Anastazja Burnos
4 miejsce –
Milena Mączka
5 miejsce –
Emilia Wandas 
7 miejsce –
Julia Trąbka – Zawicka 
Kategoria 2008-2007 C
15 miejsce –
Weronika Kawa 
17 miejsce –
Zuzanna Babińska 
Kategoria 2006-2004 A
1 miejsce –
Emilia Heichel 
2 miejsce –
Natalia Jakubowicz 
3 miejsce –
Julia Nawalaniec 
4 miejsce –
Marta Marczewska 
Kategoria 2006-2004 C
3 miejsce –
Dominika Kozioł 
11 miejsce –
Oliwia Chrzan
Seniorki :
1 miejsce
Roksana Zduniak
2 miejsce
Zuzanna Wojewoda 


5th Aprhrodite Cup 2019

International Rhythmic Gymnastics Tournament

15-17.03.2019 r., Atheny

1 miejsce dla Emilii Komarewicz w wieloboju w roczniku 2006

Natomiast  w finale zawodniczka uplasowała się

na następujących miejscach:

5 miejsce -skakanka

4 miejsce – piłka

6 miejsce – maczugi

5 miejsce – wstążka


Puchar Polski

juniorek młodszych, juniorek i seniorek

w gimnastyce artystycznej

9-10.03.2019 r., Giżycko

Oto wyniki które zajęły w wieloboju:

Juniorki młodsze:

2 miejsce Lena Włoch

6 miejsce Zuzanna Grzyb

Juniorki:

2 miejsce Emilia Komarewicz

3 miejsce Emilia Heichel,

5 miejsce Magdalena Karcz

8 miejsce Natalia Jakubowicz

Seniorki:

9 miejsce Roksana Zduniak

10 miejsce Zuzanna Wojewoda


III Turniej o Puchar Dyrektora

SMS Gdynia

2-3.03.2019 r., Gdynia

rocznik 2012:

1 miejsce Olga Duraj

rocznik 2011:

2 miejsce Maria Srebrzyńska

rocznik 2010:

7 miejsce Natasza Zapała

9 miejsce Anna Madeja

Juniorki:

1 miejsce Emilia Komarewicz

2 miejsce Emilia Heichel

3 miejsce Magdalena Karcz

Juniorki młodsze:

2 miejsce Lena Włoch

9 miejsce Anastazja Burnos

klasa III
3 miejsce Sara Łakomczak


V Turniej Zimowy 

23.02.2019r., Waraszawa

Kategoria 2011 A:

2 miejsce Olga Myszkowska

kategoria 2010 A:

2 miejsce Karolina Król

4 miejsce Sara Hankus

kategoria 2009 A:

2 miejsce Sara Łakomczak

9 miejsce Dominika Pietruszka

kategoria 2008/2007 A:

1 miejsce Lena Włoch

2 miejsce Zuzanna Grzyb

9 miejsce Agata Szyrszeń

17 miejsce Emilia Wandas

kategoria 2006-2004 A:

2 miejsce Emilia Komarewicz


II Międzynarodowy Turniej Walentynkowy 

23-24.02.2019 r., Imielin

rocznik 2011 A:

1 miejsce Maria Srebrzyńska

3 miejsce Paula Gruszecka, Weronika Królik

rocznik 2011 B:

2 miejsce Pula Gruszecka

rocznik 2010 A:

1 miejsce Natasza Zapała

3 miejsce Anna Madeja

rocznik 2008 A:

4 miejsce Zuzanna Fornalik

rocznik 2007 A:

2 miejsce Julia Trąbka- Zawicka 

3 miejsce Milena Mączka

rocznik 2006 A:

1 miejsce Emilia Heichel, Natalia Jakubowicz

rocznik 2003 i starsze:

1 miejsce Zuzanna Wojewoda

2 miejsce Hanna Pelczar

 


XVIII Międzynarodowy Turniej Gracia Cup,

16-18-.02.2019r., Budapest

w  wieloboju:

20 miejsce Magdalena Karcz

25 miejsce Emilia Komarewicz

Do finału zakwalifikowała się Magdalena Karcz i zdobyła 8 miejsce w układzie ze skakanką.


VIII Otwarte Mistrzostwa Krakowa

w Gimnastyce Artystycznej

16.02.2019 r. , Kraków

kategoria 2012 A

1 miejsce Olga Duraj

3 miejsce Julia Fedor

5 miejsce Emilia Welo

kategoria 2011 A

1 miejsce Maria Srebrzyńska

2 miejsce Olga Myszkowska

3 miejsce Paula Gruszecka

4 miejsce Alisa Rybina

5 miejsce Weronika Królik

6 miejsce Róża Gruszecka

7 miejsce Aleksandra Kaczmarczyk

kategoria 2010 A

1 miejsce Natasza Zapała

2 miejsce Anna Madej

3 miejsce Sara Hankus

4 miejsce Karolina Król

kategoria 2010 B

2 miejsce Justyna Bożek

kategoria

kategoria III A

1 miejsce Sara Łakomczak

3 miejsce Dominika Pietruszka

kategoria II A

1 miejsce Lana Włoch

2 miejsce Milena Mączka

3 miejsce Anastazja Burnos

4 miejsce Agata Szyrszeń

5 miejsce Julia Trąbka Zawicka

6 miejsce Emilia Wandas

7 miejsce Zuzanna Fornalik

kategoria Junior A

1 miejsce Emilia Heichel

2 miejsce Natalia Jakubowicz

4 miejsce Julia Kłaput

5 miejsce Julia Nawalaniec

kategoria A

1 miejsce Wiktoria Mielec

2 miejsce Roksana Zduniak

3 miejsce Hanna Pelczar

4 miejsce Zuzanna Wojewoda


WINTER CUP

8-10.02.2019r., Sosnowiec

W kategorii seniorek
1 miejsce Wiktoria Mielec
2 miejsce Roksana Zduniak
W roczniku 2004A
6 miejsce Julia Nawalaniec
W roczniku 2005A
3 miejsce Magdalena Karcz
W roczniku 2006A
1 miejsce Emilia Komarewicz,

2 miejsce Emilia Heichel
4 miejsce Natalia Jakubowicz
2 roczniku 2006B
12 miejsce Julia Kłaput 
W roczniku 2007A
4 miejsce Emilia Wandas

5 miejsce Milena Mączka
W roczniku 2008A
2 miejsce ex aequo Anastazja Burnos i Lena Włoch

Dodatkowo Anastazja zdobyła złoto w piłce i srebro w obręczy, a Lena złoto w obręczy
12 miejsce Zuzanna Fornalik
W roczniku 2009A
5 miejsce
Dominika Pietruszka


Turniej Carramba CUP

1-3.02.2019 r., Katowice

W kategorii 2003B
1 miejsce Zuzanna Wojewoda
2 miejsce Hanna Pelczar
W kategorii 2005B
1 miejsce
Marta Marczewska
W kategorii 2006B
2 miejsce
Julia Kłaput
W kategorii 2011B
3 miejsce
Róża Gruszecka
W kategorii 2012B
2 miejsce
Emilia Welo

W roczniku 2004
Julia Nawalaniec
W roczniku 2005 
1 miejsce
Magdalena Karcz
W roczniku 2006
1 miejsce
Emilia Komarewicz
2 miejsce
Emilia Heichel
5 miejsce
Natalia Jakubowicz
W roczniku 2007
3 miejsce
Zuzanna Grzyb
7 miejsce
Milena Mączka
W roczniku 2008
1 miejsce
Lena Włoch
7 miejsce
Anastazja Burnos
W roczniku 2009

1 miejsce Sara Łakomczak
W roczniku 2010A
1 miejsce
Natasza Zapała
3 miejsce
Sara Hankus
W roczniku 2010B
3 miejsce
Karolina Król
8 miejsce
Justyna Brożek
W roczniku 2011
5 miejsce
Maria Srebrzyńska
6 miejsce
Alisa Rybina
7 miejsce
Aleksandra Kaczmarczyk
8 miejsce
Paula Gruszecka


Turniej Wigilijny

16.12.2018r., Wieliczka

W kategorii 2012A
2 miejsce Julia Fedor
W kategorii 2012B
4 miejsce Emilia Welo
W kategorii 2011A
1 miejsce Maria Srebrzyńska
3 miejsce Aleksandra Kaczmarczyk
4 miejsce Paula Gruszecka
W kategorii 2011B
1 miejsce Alisa Rybina
2 miejsce Róża Gruszecka
W kategorii 2010A
1 miejsce Natasza Zapała
W kategorii 2010B
2 miejsce Justyna Brożek
3 miejsce Natalia Przybyłowicz
W kategorii 2010C
1 miejsce Maja Ekwińska
W kategorii 2009A
1 miejsce Sara Łakomczak
4 miejsce Dominika Pietruszka
W kategorii 2008A
1 miejsce Lena Włoch
2 miejsce Zuzanna Fornalik
W kategorii 2007A
2 miejsce Zuzanna Grzyb
3 miejsce Julia Trąbka-Zawicka
4 miejsce Anastazja Biłko
W kategorii 2006C
3 miejsce Dominika Kozioł
4 miejsce Oliwia Prochal
7 miejsce Julia Matuszkiewicz
W kategorii juniorek A
1 miejsce Emilia Komarewicz
W kategorii juniorek C
9 miejsce Oliwia Chrzan
W kategorii seniorek A
1 miejsca zajęła Wiktoria Mielec
2 miejsce Aleksandra Chełmecka 
3 miejsce Roksana Zduniak 


Dubai International 

Rhythmic Gymnatics 

DuGymCup

5-10.12.2018 r., Dubai

rocznik 2005:

2 miejsce Marta Marczewska

rocznik 2011:

3 miejsce Maria Srebrzyńska

rocznik 2009:

1 miejsce Sara Łakomczak

rocznik 2004:

1 miejsce Julia Nawalaniec

w kategorii 2010 A:

5 miejsce Natasza Zapała

w kategorii 2007 A:

4 miejsce Agata Szyrszeń

w kategorii 2006 B:

1 miejsce Natalia Jakubowicz

w kategorii 2006 A:

1 miejsce Emilia Komarewicz

2 miejsce Emilia Heichel

w kategorii 2005 FIG:

1 miejsce Magdalena Karcz

w kategorii 2007:

3 miejsce Julia Trąbka Zawicka  


XXI Międzynarodowy Turniej Gwiazdkowy,

1-2.12.2018r., Bielsko

rocznik 2011:

5 miejsce Alisa Rybina

rocznik 2006/2007

8 miejsce Zuzanna Grzyb

rocznik 2008:

2 miejsce Lena Włoch

4 miejsce Sara Łakomczak

w kategorii seniorek:

2 miejsce Zuzanna Wojewoda

3 miejsce Hanna Pelczar

rocznik 2007 w układzie TA:

7 miejsce Zuzanna Grzyb


Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorek i Seniorek

24-25.11.2018 r., Rumia

Drużynowe Mistrzostwo Polski Juniorek trafiło do PTG Sokół w składzie:

Magdalena Karcz

Emilia Heichel

Emilia Komarewicz

7 miejsce PTG Sokół II w składzie:

Natalia Jakubowicz

Julia Nawalaniec

Marta Marczewska

w kategorii Seniorek:

3 miejsce zajęły:

Wiktoria Mielec

Aleksandra Chełmecka

5 miejsce zajęły:

Zuzanna Wojewoda

Hanna Pelczar

7 miejsce zajęły:

Dorota Dobrowolska

Roksana Zduniak

WYNIKI INDYWIDUALNE W WIELOBOJU:

w kategorii Juniorek:

4 miejsce Magdalena Karcz

9 miejsce Emilia Heichel

11 miejsce Emilia Komarewicz

15 miejsce Natalia Jakubowicz

20 miejsce Julia Nawalaniec

30 miejsce Marta Marczewska

w kategorii Seniorek:

4 miejsce Wiktoria Mielec

6 miejsce Aleksandra Chełmecka

8 miejsce Zuzanna Wojewoda

12 miejsce Hanna Pelczar

13 miejsce Dorota Dobrowolska


Turniej Młodości

17-18.11.2018 r., Gdynia

w kl. II

1 miejsce Emilia Komarewicz

8 miejsce Natalia Jakubowicz

Zuzanna Grzyb

12 miejsce w wieloboju

21 miejsce Agata Szyrszeń

25 miejsce Julia Kłaput

31 miejsce Milena Mączka

39 miejsce Julia Trąbka – Zawicka

w kl. III

2 miejsce Lena Włoch

11 miejsce Anastazja Burnos

14 miejsce Zuzanna Fornalik

16 miejsce Sara Łakomczak

 


 

XVIII Międzynarodowy Turniej o Srebrnego Sokoła

10.11- 11.11.2018 r. , Kraków

kategoria 2012:

4 miejsce Fedor Julia

8 Welo Emilia

10 miejsce Mróz Marianna

kategoria 2011:

2 miejsce Srebrzyńska Maria

3 miejsce Kaczmarczyk Aleksandra

4 Gruszecka Paula

7 miejsce Gruszecka Róża

9 miejsce Rybina Alisa

kategoria 2010 SKAKANKA:

1 miejsce Zapała Natalia

kategoria 2009 SKAKANKA:

Łakomczak Sara

kategoria 2009 OBRĘCZ:

2 miejsce Pietruszka Dominika

kategoria 2008:

2 miejsce Włoch Lena

3 miejsce Burnos Anastazja

10 miejsce Fornalik Zuzanna

kategoria 2007:

2 miejsce Grzyb Zuzanna

4 miejsce Mączka Milena

5 miejsce Trąbka- Zawicka Julia

11 miejsce Szyrszeń Agata

12 miejsce Biłko Anastazja

kategoria 2006:

1 miejsce Komarewicz Emilia

2 miejsce Jakubowicz Natalia

3 miejsce Kłaput Julia

kategoria 2005:

1 miejsce Karcz Magdalena

2 miejsce Heichel Emilia

4 miejsce Marczewska Marta

kategoria 2004 – 2003

2 miejsce Wojewoda Zuzanna

3 miejsce Nawalaniec Julia

Seniorki

1 miejsce Mielec Wiktoria

2 miejsce Zduniak Roksana 

3 miejsce Chełmecka Aleksandra

4 miejsce Pelczar Hanna

6 miejsce Dobrowolska Dorota

 


Międzynarodowy Turniej HAPPY CUP w Gent
03.11-04.11.2018

w kategorii 2008:
2 miejsce w wieloboju
1 miejsce w finale ze skakanką
Lena Włoch

w kategorii 2007:
9 miejsce
Zuzanna Grzyb

w kategorii 2006:
2 miejsce w wieloboju
3 miejsce w finale z piłką
Emilia Komarewicz

w kategorii Seniorek:
9 miejsce w wieloboju
2 miejsce w finale z obręczą
Wiktoria Mielec


XV Międzynarodowy Turniej w gimnastyce artystycznej

POZNAŃSKIE KOZIOŁKI

2.11- 4.11.2018 r., Szamotuły

w kategorii Juniorek:

2 miejsce Zuzanna Wojewoda brązowy medal w układzie z piłką

4 miejsce Emilia Heichel, złoto w układzie z maczugami, srebrny medal w układzie z piłką

5 miejsce Magdalena Karcz srebro w układzie ze wstążką, brązowy medal w układzie z maczugami

6 miejsce Julia Nawalaniec, brązowy medal w układzie ze wstążką

w kategorii Juniorek młodszych:

3 miejsce Natalia Jakubowicz, złoto w układzie, brązowy medal w układzie z obręczą

w roczniku 2008:

5 miejsce Sara Łakomczak, brązowy medal w układzie z piłką i z obręczą

 


Mistrzostwa Polski  w Układach Zespołowych

27-28.10.2018 r., Dziwnów

w kategorii Juniorki w układzie  ze wstążkami II miejsce zajęły:

Magdalena Karcz

Julia Nawalaniec

Hanna Pelczar

Zuzanna Wojewoda

Emilia Heichel

Marta Marczewska

II miejsce jako Reprezentacja Małopolski w kategorii III w układzie z obręczami zajęły:

Sokolanki: Dominika Pietruszka, Lena Włoch, Zuzanna Fornalik, Anastazja Burnos

Olimpia Kraków: Maja Rozwadowska, Zuzanna Suchecka

 


VII Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Bielska- Białej

w Gimnastyce Artystycznej

20-21.10. 2018 r., Bielsko – Biała

w roczniku 2010:

1 miejsce Natasza Zapała

w roczniku 2011:

1 miejsce Aleksandra Kaczmarczyk

4 miejsce Paula Gruszecka

7 miejsce Róża Gruszecka

8 miejsce Alisa Rybina

w roczniku 2006:

1 miejsce Natalia Jakubowicz

6 miejsce Julia Kłaput

w kategorii seniorek:

1 miejsce Roksana Zduniak

2 miejsce Dorota Dobrowolska


Black Cut Cup

19-20.10.2018 r., Budapeszt

Emilia Komarewicz zdobyła 1 miejsce!


Grand Prix 
12-14.10.2018 r., Brno

Wiktoria Mielec w wieloboju uplasowała się na 15 pozycji. Najwyższa lokatę zyskała w układzie z piłką za który otrzymała 16 pkt.


Mała Olimpiada w Gdyni

13-14.10.2018 r., Gdynia

w Ogólnopolskim Turnieju w Układach zbiorowych

w gimnastyce artystycznej

w kl. I

„Jantar Cup 2018”

2 miejsce zajęły:

Zuzanna Wojewoda

Hanna Pelczar

Julia Walaniec

Emilia Heichel

Magdalena Karcz

Marta Marczewska

 w kl. II

„Jantar Cup 2018”

3 miejsce zajęły:

Agata Szyrszeń

Zuzanna Grzyb

Milena Mączka

Anastazja Biłko

 Julia Trąbka-Zawicka

Emilia Wandas

 

w kl. III

„Jantar Cup 2018”

2 miejsce zajęły:

Lena Włoch

Anastazja Burnos

Dominika Pietruszka

Zuzanna Fornalik

Maja Rozwadowska

Zuzanna Suchecka


Mała Olimpiada w Gdyni

12.-14.10.2018 r., Gdynia

W układzie z obręczą:
5 miejsce Sara Łakomczak
6 miejsce Dominika Pietruszka

W układzie ze skakanką:
2 miejsce Sara Łakomczak
8 miejsce Ksenia Zhyzhych
W układzie taneczno-akrobatycznym:
8 miejsce Ksenia Zhyzhych


Międzynarodowy Turniej w Gimnastyce Artystycznej

Salsburg, 05-07.10.2018

1 miejsce – Mielec Wiktoria

1 miejsce – Nawalaniec Julia

1 miejsce – Karcz Magdalena

1 miejsce – Komarewicz Emilia

3 miejsce – Włoch Lena

5 miejsce – Heichel Emilia

8 miejsce – Zawicka-Trąbka Julia


Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodziczek

Bielsko Biała, 06.10.2018

Wielobój:

1 miejsce – Zhyzhych Ksenia

2 miejsce – Łakomczak Sara

5 miejsce – Pietruszka Dominika

8 miejsce – Zapała Natasza

Pierwszy Krok:

3 miejsce – Fedor Julia

4 miejsce – Gruszecka Paula

5 miejsce – Kaczmarczyk Aleksandra

9 miejsce – Gruszecka Róża

11 miejsce – Rybina Alisia


LaserCup

Bardejov, 28-30.09.2018

Wielobój:

1 miejsce – Jakubowicz Natalia
1 miejsce – Zapała Natasza
1 miejsce – Łakomczak Sara
1 miejsce – Kłaput Julia
1 miejsce – Mączka Milena
2 miejsce – Srebrzyńska Maria
2 miejsce – Pietruszka Dominika
3 miejsce – Biłko Anastazja
3 miejsce – Fornalik Zuzanna


III Edycja Pucharu Polski Juniorek

Łomianki, 29-30.09.2018

Wielobój:
7 miejsce – Karcz Magdalena
11 miejsce – Heichel Emilia
14 miejsce – Wojewoda Zuzanna


Otwarte Zawody UKS-ów

oraz

Zawody gr. B kl. II

Gdynia, 21-23.09.2018

Rocznik 2010 – wielobój
7 miejsce – Zapała Natasza

Rocznik 2009 – wielobój
1 miejsce – Łakomczak Sara

Rocznik 2008 – wielobój
2 miejsce – Włoch Lena
6 miejsce – Burnos Anastazja

Kategoria – junior młodszy
1 miejsce – Jakubowicz Natalia
3 miejsce – Komarewicz Emilia
5 miejsce – Heichel Emilia
7 miejsce – Szyrszeń Agata
14 miejsce – Grzyb Zuzanna

Finały T-A

2 miejsce – Komarewicz Emilia

6 miejsce – Jakubowicz Natalia

Finał Junior Młodszy

11 miejsce – Karcz Magdalena


VI Międzynarodowy Turniej Wieliczka Cup 2018

15-16.09.2018

Kategoria I B – 2012

1 miejsce – Fedor Julia

Kategoria II A – 2011

1 miejsce – Srebrzyńska Maria

5 miejsce – Gruszecka Paula

Kategoria II B – 2011

4 miejsce – Kaczmarczyk Aleksandra

8 miejsce – Rybina Alisia

9 miejsce – Gruszecka Róża

Kategoria III A – 2010

1 miejsce – Zhyzhych Ksenia

10 miejsce – Zapała Natasza

Kategoria IV A – 2009 OBRĘCZ

2 miejsce – Pietruszka Dominika

2 miejsce – Łakomczak Sara

Kategoria IV A – 2009 SKAKANKA

1 miejsce – Łakomczak Sara

5 miejsce – Pietruszka Dominika

Kategoria V A – 2008

1 miejsce – Włoch Lena

3 miejsce – Burnos Anastazja

Kategoria V B – 2008

4 miejsce – Fornalik Zuzanna

Kategoria VI A – 2007

3 miejsce – Szyrszeń Agata

4 miejsce – Grzyb Zuzanna

6 miejsce – Mączka Milena

7 miejsce – Trąbka – Zawicka Julia

Kategoria VI B – 2007

1 miejsce – Biłko Anastazja

4 miejsce – Czech Milena

Kategoria VII A – 2006

2 miejsce – Komarewicz Emilia

3 miejsce – Heichel Emilia

4 miejsce – Jakubowicz Natalia

8 miejsce – Kłaput Julia

Kategoria VIII A – JUNIOR

2 miejsce – Nawalaniec Julia

3 miejsce – Karcz Magdalena

5 miejsce – Wojewoda Zuzanna

Kategoria VIII B – JUNIOR

1 miejsce – Marczewska Marta

2 miejsce – Pelczar Hanna

Kategoria IX A – SENIOR

1 miejsce – Zduniak Roksana

2 miejsce – Dobrowolska Dorota