„Młode talenty” i Ogólnopolski Turniej

w Akrobatyce Sportowej.

12-13.10.2019r., Łańcut

W „Młodych talentach”w trójkach kobiet I miejsce zajęły:

Maja Ostrowiecka, Dominika Wolarek, Zofia Komorowska

w dwójkach kobiet, II miejsce zajęły: Milena Fuksa, Hanna Seweryn

w trójkach kobiet, VIII miejsce Amelia, Nowakowska, Wiktoria Żak, Nina Morgan

w dwójkach kobiet, X miejsce: Aleksandra Nosiadek, Daria Kowalczyk

Równolegle odbył się Ogólnopolski Turniej w którym dziewczęta zajęły następujące miejsca:

I miejsce w dwójkach kobiet kat. 12-18 lat:

Weronika Abratańska, Jagoda Pilch

I miejsce w trójkach kobiet kat. 12-18 lat:

Inga Tomza, Karolina Szczepanik, Kalina Pilch

II miejsce w trójkach kobiet kat. YOUTH:

Paula Kańska, Paulina Urbańska, Yelizaveta Kulyk


Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików

5.10.2019 r,. Krosno

Sokolanki zajęły 3 miejsce w klasyfikacji drużynowej.

Ponadto akrobatki zajęły następujące miejsca:

w trójkach kobiet:

5 miejsce: Paula Kańka, Paulina Urbańska, Liza Kulyk

6 miejsce: Martyna Styczeń, Zofia Gruszecka, Dominika Jeznach

10 miejsce: Nina Ślęzak, Luiza Fizia, Hanna szwejkowska

w dwójkach kobiet:

4 miejsce: Martyna Styczeń, Zofia Gruszecka

9 miejsce: Paula Kańka, Liza Kulyk

15 miejsce: Nina Ślęzak, Maria Bomk


Mistrzostwa Polski Juniorów w Akrobatyce Sportowej

Skoki na Trampolinie i Ścieżce,

Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w Skokach Indywidualnych na Trampolinie

27.09.2019 r., Katowice

w dwójkach kobiet wicemistrzostwo Polski zajęły:

Weronika Abratańska i Jagoda Pilch.

W trójkach kobiet 2 miejsce w Ogólnopolskim Turnieju zdobyły

Nikola Bezwińska, Małgorzata Kafel, Julia Orzechowska.


14 Międzynarodowy Turniej „Winobranie”

6.09-08.09.2019 r., Zielona Góra

kat. 12 – 18 lat w dwójkach kobiet:

1 miejsce Weronika Abratańska, Jagoda Pilch

kat. 12 – 18 lat w trójkach kobiet:

7 miejsce: Inga Tomza, Karolina Szczepanik, Kalina Pilch

kat. 11 – 16 lat w trójkach kobiet:

Nikola Bezwińska, Małgorzata Kafel, Julia Orzechowska

kat. 11 – 16 lat w  trójkach kobiet:

10 miejsce: Dominika Wolarek, Zofia Komorowska,

Maja Ostrowiecka

kat. YOUTH w dwójkach kobiet:

5 miejsce: Milena Fuksa, Hanna Seweryn

kat. YOUTH w trójkach kobiet:

6 miejsce: Amelia Nowakowska, Nina Morgan, Wiktoria Żak

13 miejsce: Paula Kańka, Yelyzaveta Kulyk, Paulina Urbańska


Festiwal Sportów Akrobatycznych

16.06.2019r., Rzeszów

klasa Youth:

dwójki kobiet:

1 miejsce – Mielna Fuksa, Hanna Seweryn

2 miejsce Aleksandra Nosiadek, Daria Kowalczyk

trójki kobiet:

1 miejsce – Oliwia Kubiak, Patrycja Rymarczyk,

Jana Ivković

klasa młodzieżowa:

dwójki kobiet:

1 miejsce – Iga Basta, Maria Radlińska, Aleksandra Jeznach

klasa III

trójki kobiet:

2 miejsce – Paula Kańka, Paulina Urbańska, Liza Kulyk

6 miejsce – Martyna Styczeń, Zofia Gruszecka, Dominika Jeznach

7 miejsce – Nina Ślęzak, Luiza Fizia, Hanna Szwejkowska


Mistrzostwa Polski Juniora Młodszego

w Akrobatyce Sportowej

7-9.06.2019r., Orzysz

trójki kobiet – tytuł wicemistrza Polski zdobyły w składzie:

Nikola Bezwińska, Małgorzata Kafel, Julia Orzechowska

trójka w klasie II – 6 miejsce w finale zajęły:

Nina Morgan,  Amelia Nowakowska, Wiktoria Żak

dwójki kobiet: 14 miejsce Milena Fuksa, Hanna Seweryn


65. Jubileuszowe Mistrzostwa Polski Seniorów

w Akrobatyce Sportowej

31.05-02.06.2019 r., Chorzów

trójki kobiet: 3 miejsce: Karolina Szczepanik, Inga Tomza, Karolina Pilch

dwójki kobiet: 3 miejsce zdobyły: Weronika Abratańska, Jagoda Pilch

kategoria 11-16 w trójkach: Nikola Bezwińska, Julia Orzechowska, Małgorzata Kafel

Równolegle odbył się Ogólnopolski Turniej.

w kat. dwójek YOUTH: brązowy medal zdobyły: Hanna Seweryn,

Milena Fuksa

w trójkach: 5 miejsce zdobyły: Amelia Nowakowska, Nina Morgan, Wiktoria Żak


9. Międzynarodowy Turniej w Akrobatyce Sportowej

o „Puchar Warsa&Sawy”

17-19.05.2019r., Warszawa

w dwójkach 12-18 lat:

3 miejsce Jagoda Pilch i Weronika Abratańska

w dwójkach 11-16 lat:

7 miejsce: Nikola Bezwińska, Małgorzata Kafel, Julia Orzechowska

w trójkach 12-18 lat:

8 miejsce: Karolina Szczepanik, Inga Tomza i Kalina Pilch


Burgas ACRO CUP 2019

Międzynarodowe Zawody w Gimanstyce Akrobatycznej

11-12.05. 2019r., Burgas, Bułgaria

w trójkach kat. 11-16

Nikola Bezwińska, Małgorzata Kafel , Julia Orzechowska zajęły: 1 miejsce ukł. dynamiczny, 4 miejsce ukł. statyczny, 2 miejsce układ finałowy

w trójkach kat. 12-18:

Inga Tomza, Karolina Szczepanik, Kalina Pilch zajęły: 2 miejsce ukł. dynamiczny, 2 miejsce ukł. statyczny, 3 miejsce ukł. kombinowany

w dwójkach kat. 12-18:

Weronika Abratańska, Jagoda Pilch zajęły: 2 miejsce ukł. dynamiczny, 2 miejsce ukł. statyczny, 3 miejsce ukł. kombinowany


Turniej Pod Wawelem

14.04.2019r., Kraków

trójki kobiet: brązowy medal

Inga Tomza

Karolina Szczepanik

Kalina Pilch

w trójkach 11-16

9 miejsce zdobyły:

Maja Ostrowiecka, Dominika Wolarek, Zofia Komorowska

12 miejsce zdobyły:

Nikola Bezwińska, Małgorzata Kafel, Julia Orzechowska

ZESPOŁY W KAT. YOUTH

w dwójkach:

5 miejsce: Aleksandra Jeznach i Daria Kowalczyk

w trójkach:

4 miejsce Amelia Nowakowska, Wiktoria Żak, Nina Morgan

9 miejsce: Oliwia Kubiak, Patrycja Rymarczyk, Jana Ivkowić

24 miejsce: Zofia Gruszecka, Paulina Urbańska, Martyna Styczeń


Ogólnopolskie Zawody

PIERWSZY KROK SPORTOWY

w Akrobatyce Sportowej

29-31.03.2019r., Mikołów

dwójki kobiet:
1 miejsce Sara Jankowicz i Milena Fuksa
2 miejsce Amelia Nowakowska i Wiktoria Żak
3 miejsce Martyna Styczeń i Zosia Gruszecka

trójki kobiet:
2 miejsce Oliwia Kubiak, Patrycja Rymarczyk i Jana Ivković
3 miejsce Wiktoria Żak, Amelia Nowakowska i Nina Morgan

W punktacji drużynowej nasz klub stanął na najwyższym miejscu podium!! 

Równolegle odbywał się także Ogólnopolski Turniej w akrobatyce sportowej,

w którym nasza dwójka Daria Kowalczyk i Aleksandra Nosiadek

w kategorii youth wywalczyły 3 miejsce!


23. Międzynarodowy Turniej Wiosny

w akrobatyce sportowej im. Henryka Chmielewskiego

15-17.03.2019 r., Świdnica

kategoria 12-18 lat:

2 miejsce- Inga Tomza, Karolina Szczepanik, Kalina Pilch

kategoria 11-16 lat:

5 miejsce- Nikola Bezwińska, Małgorzata Kafel,

Julia Orzechowska

kategoria youth w dwójkach kobiet:

4 miejsce- Aleksandra Nosiadek, Daria Kowalczyk

7 miejsce- Dominika Wolarek, Maja Ostrowiecka

kategoria youth w trójach kobiet:

5 miejsce- Jana Ivković, Oliwia Kubiak, Patrycja Rymarczyk


Ogólnopolski Turniej o Puchar 50- lecia Libiąża

9.03.2019 r., Libiąż

KLASA III
Dwójki kobiet
2 miejsce Lidia Fedor i Liza Kulyk
3 miejsce Martyna Styczeń Zofia Gruszecka
4 miejsce Amelia Nowakowska Wiktoria Żak

Trójki kobiet
3 miejsce Oliwia Kubiak, Patrycja Rymarczyk i Jana Ivkowić
5 miejsce ex aequo Amelia Nowakowska, Wiktoria Żak i Nina Morgan 
oraz Lidia Fedor, Liza Kulyk i Maria Bomk

7 miejsce Martyna Styczeń, Paulina Urbańska i Zofia Gruszecka

KLASA MŁODZIEŻOWA
Dwójki kobiet
1 miejsce Nina Ślęzak i Hanna Szwejkowska
2 miejsce Paula Kańka i Luisa Fizia

Trójki kobiet
1 miejsce Nina Ślęzak, Hanna Szwejkowska i Luisa Fizia
5 miejsce Iga Basta, Maria Radlińska i Aleksandra Jeznach


Turniej Noworoczny

o Puchar Dyrektora MOSiR

w Akrobatyce Sportowej i skokach na ścieżce.

12.01.2019 r. Mikołów

w trójkach kl.III:
1 miejsce zdobyły: Martyna Styczeń, Paulina Urbańska i Zofia Gruszecka
2 miejsce zdobyły: Lidka Fedor, Liza Kulik i Maria Bomk

w dwójkach kl.II:
1 miejsce zdobyły: Martyna Styczeń i Zofia Gruszecka
2 miejsce zdobyły: Lidia Fedor i Liza Kulik

w dwójkach kobiet kl. młodzieżowa:  
5 miejsce zajęły: Paula Kańka i Luisa Fizia


Grand Prix Polski

23-25.11.2018r., Łańcut

w kategorii youth 2 srebrny medal zdobyła trójka:

Maja Ostrowiecka, Dominika Wolarek, Zofia Komorowska

w kategorii 12-18 lat w dwójkach kobiet

4 miejsce zajęły:

Weronika Abratańska i Jagoda Pilch

w kategorii youth 1 w trójkach:

4 miejsce zajęły: Wiktoria Żak, Amelia Nowakowska, Nina Morgan

5 miejsce: Oliwia Kubiak, Jana Ivković, Patrycja Rymczak

6 miejsce: Sara Jankowicz, Milena Fuksa, Inga Tomza


Międzynarodowy Turniej w Pradze

10.11.2018 r., Praga

w kategorii Master:

2 miejsce: Weronika Abratańska i Jagoda Pilch 


W kategorii 11-16

4 miejsce : Maja Ostrowiecka, Zofia Komorowska, Dominika Wolarek

w kategorii youth:

2 miejsce: Patrycja Rymarczyk, Jana Ivcović, Oliwka Kubiak

5 miejsce: Milena Fuksa, Inga Tomza, Sara Jankowicz

VII miejsce: Nina Morgan, Amelka Nowakowska, Wiktoria Żak

IX miejsce: Lidia Fedor, Liza Kulyk, Maria Bomk

XV miejsce: Zofia Gruszecka, Martyna Styczeń, Paulina Urbańska

 


Turniej Andrzejkowy w akrobatyce sportowej

3.11.- 4.11.2018r., Libiąż

Klasa młodzieżowa:
3 miejsce trójka dziewcząt – Nina Ślezak, Hanna Szwejkowska , Luisa Fizia
3 miejsce dwójka dziewcząt – Nina Ślęzak i Hanna Szwejkowska
7 miejsce dwójka dziewcząt – Paula Kańka i Luisa Fizia

Klasa III:
dwójki dziewcząt
3 miejsce – Milena Fiksa i Inga Tomza
4 miejsce – Martyna Styczeń i Zofia Gruszecka
6 miejsce – Lidia Fedor i Luiza Fizia
8 miejsce – Aleksandra Nosiadek i Jana Ivkowić

trójki dziewcząt
3 miejsce – Oliwka Kubiak, Patrycja Rymarczyk, Jana Ivkowić
4 miejsce – Milena Fuksa, Inga Tomza ,Sara Jankowicz
5 miejsce – Lidia Fedor, Luiza Fizia, Maria Bomk
9 miejsce – Amelka Nowakowska, Wiktoria Żak, Nina Morgan
10 miejsce – Martyna Styczeń, Paulina Urbańska, Zofia Gruszecka


Ogólnopolskie Zawody „Młode Talenty”

26-28.10.2018r., Łańcut

5 miejsce zajęły:

Maja Ostrowiecka

Dominika Wolarek

Zofia Komorowska


Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików

19.10.2018 r. , Krosno

zawodniczki zajęły następujące miejsca:

w dwójkach kl. III:

3 miejsce Milena Fuksa i Inga Tomza

4 miejsce Martynka Styczeń i Zofia Gruszecka

5 miejsce Lidia Fedor i Liza Kulyk

9 miejsce Ola Nosiadek i Jana Ivkowić

w trójkach kl. III

2 miejsce Oliwia Kubiak, Patrycja Rymarczyk, Jana Ivkowić

4 miejsce Milena Fuksa, Sara Jankowicz, Inga Tomza

6 miejsce Lidia Fedor, Liza Kulyk, Marysia Bomk

7 miejsce Amelka Nowakowska, Wiktoria Żak, Nina Morgan

8 miejsca Martyna Styczeń, Zofia Gruszecka, Paulina Urbańska


Międzynarodowy Turniej w Świdnicy

Świdnica, 12-14.10.2018

1 miejsce – Bałazy Sabina, Szczepanik Karolina, Pilch Kalina

2 miejsce – Ostrowiecka Maja, Wolarek Dominika, Komorowska Zofia

3 miejsce – Bezwińska Nikola, Kafel Małgorzata, Orzechowska Julia

4 miejsce – Morgan Nina, Nowakowska Amelia, Żak Wiktoria


Ogólnopolski Turniej „Winobranie” w Akrobatyce Sportowej

Zielona Góra, 8-9.09.2018

1 miejsce – Orzechowska Julia, Kafel Małgorzata, Bezwińska Nikola