Grand Prix Polski

23-25.11.2018r., Łańcut

w kategorii youth 2 srebrny medal zdobyła trójka:

Maja Ostrowiecka, Dominika Wolarek, Zofia Komorowska

w kategorii 12-18 lat w dwójkach kobiet

4 miejsce zajęły:

Inga Tomza i Jagoda Pilch

w kategorii youth 1 w trójkach:

4 miejsce zajęły: Wiktoria Żak, Amelia Nowakowska, Nina Morgan

5 miejsce: Oliwia Kubiak, Jana Ivković, Patrycja Rymczak

6 miejsce: Sara Jankowicz, Milena Fuksa, Inga Tomza


Międzynarodowy Turniej w Pradze

10.11.2018 r., Praga

w kategorii Master:

2 miejsce: Weronika Abratańska i Jagoda Pilch 


W kategorii 11-16

4 miejsce : Maja Ostrowiecka, Zofia Komorowska, Dominika Wolarek

w kategorii youth:

2 miejsce: Patrycja Rymarczyk, Jana Ivcović, Oliwka Kubiak

5 miejsce: Milena Fuksa, Inga Tomza, Sara Jankowicz

VII miejsce: Nina Morgan, Amelka Nowakowska, Wiktoria Żak

IX miejsce: Lidia Fedor, Liza Kulyk, Maria Bomk

XV miejsce: Zofia Gruszecka, Martyna Styczeń, Paulina Urbańska

 


Turniej Andrzejkowy w akrobatyce sportowej

3.11.- 4.11.2018r., Libiąż

Klasa młodzieżowa:
3 miejsce trójka dziewcząt – Nina Morgan, Hanna Szwejkowska , Luisa Fizia
3 miejsce dwójka dziewcząt – Nina Morgan i Hanna Szwejkowska
7 miejsce dwójka dziewcząt – Paula Kańka i Luisa Fizia

Klasa III:
dwójki dziewcząt
3 miejsce – Milena Fiksa i Inga Tomza
4 miejsce – Martyna Styczeń i Zofia Gruszecka
6 miejsce – Lidia Fedor i Luiza Fizia
8 miejsce – Aleksandra Nosiadek i Jana Ivkowić

trójki dziewcząt
3 miejsce – Oliwka Kubiak, Patrycja Rymarczyk, Jana Ivkowić
4 miejsce – Milena Fuksa, Inga Tomza ,Sara Jankowicz
5 miejsce – Lidia Fedor, Luiza Fizia, Maria Bomk
9 miejsce – Amelka Nowakowska, Wiktoria Żak, Nina Morgan
10 miejsce – Martyna Styczeń, Paulina Urbańska, Zofia Gruszecka


Ogólnopolskie Zawody „Młode Talenty”

26-28.10.2018r., Łańcut

5 miejsce zajęły:

Maja Ostrowiecka

Dominika Wolarek

Zofia Komorowska


Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików

19.10.2018 r. , Krosno

zawodniczki zajęły następujące miejsca:

w dwójkach kl. III:

3 miejsce Milena Fuksa i Inga Tomza

4 miejsce Martynka Styczeń i Zofia Gruszecka

5 miejsce Lidia Fedor i Liza Kulyk

9 miejsce Ola Nosiadek i Jana Ivkowić

w trójkach kl. III

2 miejsce Oliwia Kubiak, Patrycja Rymarczyk, Jana Ivkowić

4 miejsce Milena Fuksa, Sara Jankowicz, Inga Tomza

6 miejsce Lidia Fedor, Liza Kulyk, Marysia Bomk

7 miejsce Amelka Nowakowska, Wiktoria Żak, Nina Morgan

8 miejsca Martyna Styczeń, Zofia Gruszecka, Paulina Urbańska


Międzynarodowy Turniej w Świdnicy

Świdnica, 12-14.10.2018

1 miejsce – Bałazy Sabina, Szczepanik Karolina, Pilch Kalina

2 miejsce – Ostrowiecka Maja, Wolarek Dominika, Komorowska Zofia

3 miejsce – Bezwińska Nikola, Kafel Małgorzata, Orzechowska Julia

4 miejsce – Morgan Nina, Nowakowska Amelia, Żak Wiktoria


Ogólnopolski Turniej „Winobranie” w Akrobatyce Sportowej

Zielona Góra, 8-9.09.2018

1 miejsce – Orzechowska Julia, Kafel Małgorzata, Bezwińska Nikola