Akrobatyka sportowa

VIII Międzynarodowy Turniej Pod Wawelem

19-21.03.2021r., Kraków

kategoria 12-18 lat:

1 miejsce: Kalina Pilch, Nikola Bezwińska, Daria Kowalczyk

kategoria 11-16 lat:

1 miejsce: Julia Orzechowska, Hanna Seweryn i Milena Fuksa

4 miejsce: Dominika Wolarek, Maria Petiurenko, Lidia Raczkiewicz

8 miejsce: Nina Morgan, Amelia Nowakowska, Wiktoria Żak

kategoria YOUTH:

1 miejsce: Nina Ślęzak, Jana Ivković, Patrycja Rymarczyk

6 miejsce: Paula Kańka, Liza Kulyk, Hanna Szwejkowska

25. Międzynarodowy Turniej Wiosny

im. Henryka Chmielewskiego w Akrobatyce Sportowej

19-21.02.2021r., Świdnica

kategoria 11- 16:

2 miejsce Milena Fuksa, Hanna Seweryn, Julia Orzechowska

3 miejsce Amelia Nowakowska, Wiktoria Żak, Nina Morgan

8 miejsce Maria Petiurenko, Lidia Raczkiewicz, Dominika Wolarek

kategoria 12-18:

4 miejsce Nikola Bezwińska, Daria Kowalczyk, Kalina Pilch

kategoria YOUTH:

3 miejsce Nina Ślęzak, Jana Ivković, Patrycja Rymarczyk

4 miejsce Martyna Styczeń, Dominika Jeznach, Zofia Gruszecka

5 miejsce Pula Kańka, Hanna Szwejkowska, Lizia Kulyk

Turniej Walentynkowy w Akrobatyce Sportowej

13.02.2021r., Ruda Śląska

klasa III – trójki kobiet

1 miejsce: Iga Basta, Aleksandra Jeznach, Maria Bomk

7 miejsce: Maja Zaborska, Sofia Torgaszowa, Paulina Urbańska

klasa młodzieżowa – dwójki kobiet

1 miejsce: Aniela Szyszka, Maria Radlińska

9 miejsce: Liliana Zaborska, Helena Pacześniak

klasa III – dwójki kobiet

10 miejsce: Liliana Borek, Luisa Fizia

16 miejsce: Maja Radomska, Margarita Bondarets

W układzie indywidualnym w kategorii Skrzat + 2 miejsce zajęła Maria Pietsch

Młode Talenty oraz

Pierwszy Krok w Akrobatyce

12-13.12.2020r., Łańcut

klasa II – Młode Talenty

2 miejsce: Amelia Nowakowska, Nina Morgan, Wiktoria Żak

7 miejsce: Martyna Styczeń, Zofia Gruszecka, Dominika Jeznach

klasa III – Pierwszy Krok Sportowy

dwójki kobiet:

1 miejsce Paula Kańka i Liza Kulyk

16 miejsce Iga Basta i Luisa Fizia

trójki kobiet:

2 miejsce: Paula Kańka, Hanna Szwejkowska, Liza Kulyk

5 miejsce: Iga Basta, Maria Bomk, Aleksandra Jeznach

W weryfikacji drużynowej:

Młode Talenty – 3 miejsce

Pierwszy Krok Sportowy – 2 miejsce

Klasyfikacja województw – 3 miejsce

10. Turniej w Akrobatyce Sportowej „Wars&Sawa”

12-13.12.2020r., Warszawa

kat. 12-18:

1 miejsce Nikola Bezwińska, Daria Kowalczyk, Kalina Pilch

kat. 11-16:

1 miejsce Milena Fuksa, Hanna Seweryn, Julia Orzechowska

5 miejsce Maria Petiurenko, Zofia Komorowska, Dominika Wolarek

Turniej Mikołajkowy w Akrobatyce Sportowej

6.12.2020r., Ruda Śląska

trójki kobiet w kl. III

1 miejsce Paula Kańka, Hanna Szwejkowska, Liza Kulyk

4 miejsce Iga Basta, Maria Bomk, Aleksandra Jeznach

dwójki kobiet kl. III

3 miejsce Paula Kańka, Liza Kulyk

6 miejsce Iga Basta, Luiza Fizia

dwójki kobiet kl. młodzieżowa

2 miejsce Maja Radomska, Margarita Bondarets

10 miejsce Aniela Szyszka, Maria Radlińska

XII Grand Prix Polski im. Stanisława Geronia

w Akrobatyce Sportowej

21-22.11.2020r., Łańcut

Złoty medal w kategorii 12-18 zdobyła trojka w składzie:

Nikola Bezwińska, Daria Kowalczyk i Kalina Pilch!

W kategorii 11-16 nasze dwie trójki wywalczyły finał.

Ostatecznie zmagania zakończyły na:
VI miejsce zajęły: Milena Fuksa, Julka Orzechowska i Hania Seweryn
VII miejsce Maria Petiurenko, Dominika Wolarek i Zosia Komorowska

W kategorii youth trójka w składzie:

II miejsce zajęły: Nina Morgan, Amelia Nowakowska i Wiktoria Żak
V miejsce w tej samej kategorii zajęła Nina Ślęzak, Patrycja Rymarczyk i Jana Ivković
Na XV miejscu zmagania zakończyła trójka w składzie:

Paula Kańka, Liza Kulyk i Hania Szwejkowska

66 Mistrzostwa Polski Seniorów w Akrobatyce sportowej, Ogólnopolski Turniej w Akrobatyce sportowej w programie kl. Youth

Trójka w składzie: Bezwińska Nikola, Kowalczyk Daria, Pilch Kalina zakończyły rywalizację na 11 pozycji.

Równolegle odbył się ogólnopolski Turniej w kat.Youth i 11-16

i tutaj trójka w składzie:

Amelia Nowakowska, Nina Morgan i Wiktoria Żak zdobyły złoty medal!
4 miejsce- Nina Ślęzak, Jana Ivkovic, Patrycja Rymarczyk
8 miejsce- Martyna Styczeń, Zofia Gruszecka, Dominika Jeznach
12 miejsce – Paula Kańka, Liza Kulyk, Hania Szwejkowska
W konkurencji trójek kobiet kat. 11-16

12 miejsce zajęła Milena Fuksa, Julia Orzechowska i Hanna Seweryn

Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych

w Akrobatyce Sportowej,

24-25.10.2020r., Zielona Góra

w kl. II 3 miejsce zajęły:

Nina Ślęzak, Patrycja Rymarczyk, Jana Inković

10 miejsce zajęły:

Martyna Styczeń, Zofia Gruszecka, Dominika Jeznach.

Mistrzostwa Polski Juniorów w Akrobatyce Sportowej

03-04.10.2020r., Łańcut

5 miejsce w trójce kobiet: Nikola Bezwińska, Daria Kowalczyk i Kalina Pilch.

W równolegle odbywającym się Turnieju Ogólnopolskim nasza młodsza trójka klasy youth stanęła na najwyższym stopniu podium złoty medal wywalczyły Nina Morgan, Amelia Nowakowska i Wiktoria Żak.

XXI Turniej Andrzejkowy w Libiążu

Otwarte Mistrzostwa Małopolski w Akrobatyce Sportowej,

skokach na ścieżce i trampolinie

27.09.2020r., Libiąż

W klasie III w trójkach kobiet:
2 miejsce Paula Kańka, Liza Kulyk, Hanna Szwejkowska
6 miejsce – Iga Basta, Maria Bomk, Aleksandra Jeznach

W klasie III w dwójkach kobiet:
2 miejsce Paula Kańka, Liza Kulyk
7 miejsce – Iga Basta, Luisa Fizia

W klasie II w trójkach kobiet:
3 miejsce Amelia Nowakowska, Wiktoria Żak, Nina Morgan
4 miejsce – Milena Fuksa, Julia Orzechowska, Hanna Seweryn
5 miejsce – ex aequo Martyna Styczeń, Zofia Gruszecka, Dominika Jeznach

oraz Nina Ślęzak, Jana Ivković, Patrycja Rymarczyk.