Indywidualne Mistrzostwa Polski Seniorów w Sportach Gimnastycznych

Gdańsk, 28-30.06.2018

2 miejsce – Mielec Wiktoria (w układzie z piłką)

3 miejsce – Mielec Wiktoria (w układzie z obręczą i maczugami)

6 miejsce – Zduniak Roksana

8 miejsce – Chełmecka Aleksandra

11 miejsce – Dobrowolska Dorota


Międzynarodowy Turniej w Gimnastyce Artystycznej

Wrocław, 9-10.06.2018

2 miejsce – Mielec Wiktoria

6 miejsce – Dobrowolska Dorota


Ogólnopolskie Zawody o Puchar Prezesa

Poznań, 9-10.06.2018

6 miejsce – Zhyzhych Ksenia

16 miejsce – Adamowicz Sylwia

20 miejsce – Łakomczak Sara

26 miejsce – Nawalaniec Oliwia

27 miejsce – Pietruszka Dominika

36 miejsce – Zapała Natasza

5 miejsce – zbiorówka PTG „Sokół” Kraków


Międzynarodowy Turniej o Smoka Krakowskiegi

Kraków, 1-3.06.2018

1 miejsce – Karcz Alicja

1 miejsce – Burnos Anastazja

1 miejsce – Zhyzhych Ksenia

2 miejsce – Gruszecka Paula

2 miejsce – Nawalaniec Oliwia

2 miejsce – Rybina Alisia

3 miejsce – Tomalczyk Amelia

3 miejsce – Adamowicz Sylwia

4 miejsce – Grzyb Zuzanna

4 miejsce – Zapała Natasza

4 miejsce – Marczewska Marta

5 miejsce – Mączka Milena

5 miejsce – Fornalik Zuzanna

5 miejsce – Kaczmarczyk Aleksandra

5 miejsce – Szewczuk Jarosława

6 miejsce – Biłko Anastazja

7 miejsce – Gruszecka Róża

7 miejsce – Pietruszka Dominika

9 miejsce – Trąbka-Zawicka Julia


Charm Cup 2018

 

2 miejsce – Szyrszeń Agata

4 miejsce – Pietruszka Dominika


Gdynia Rhythnic Stars & Baltic Junior

Gdynia, 26-27.05.2018

 

1 miejsce – Łakomczak Sara

2 miejsce – Zhyzhych Ksenia

2 miejsce – Srebrzyńska Maria


Międzynarodowy Turniej w Gimnastyce Artystycznej

Holon, 15-18.05.2018

 

6 miejsce – Mielec Wiktoria


Sezev Cup

Jihlava, 11-13.05.2018

 

1 miejsce – Chełmecka Aleksandra

2 miejsce – Zduniak Roksana

2 miejsce – Czech Ada

3 miejsce – Dobrowolska Dorota

8 miejsce – Grzyb Zuzanna

10 miejsce – Mączka Milena


XIV Ogólnopolski Turniej Beskidów

Bielsko-Biała, 12-13.05.2018

 

2 miejsce – Łakomczak Sara

2 miejsce – Srebrzyńska Marta

3 miejsce – Zhyzhych Ksenia

4 miejsce – Adamowicz Sylwia

4 miejsce – Karcz Alicja

7 miejsce – Zapała Natasza

 

3 miejsce – PTG „Sokół” Kraków – zbiorówka


Międzynarodowy Turniej w Gimnastyce Artystycznej

Sosnowiec, 5-6.05.2018

 

2 miejsce – Zduniak Roksana

5 miejsce – Dobrowolska Dorota

5 miejsce – Nawalaniec Oliwia

5 miejsce – Szewczyk Jarosława

6 miejsce – Pietruszka Dominika

7 miejsce – Chełmecka Aleksandra

9 miejsce – Adamowicz Sylwia

9 miejsce – Kaczmarczyk Aleksandra


Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorek w Gimnastyce Artystycznej

Poznań, 4-7.05.2018

 

Wielobój:

9 miejsce – Karcz Magdalena

13 miejsce – Jachura Aleksandra

18 miejsce – Wojewoda Zuzanna

24 miejsce – Nawalaniec Julia

30 miejsce – Pelczar Hanna

31 miejsce – Marczewska Marta

 

3 miejsce – Jachura Aleksandra (obręcz)

4 miejsce – Karcz Magdalena (piłka)

 


XXIV Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży

Szamotuły, 27-30.04.2018

1 miejsce – Heichel Emilia

2 miejsce – Abratańska Weronika

2 miejsce – Włoch Lena

3 miejsce – Komarewicz Emilia

6 miejsce – Burnos Anastazja

12 miejsce – Jakubowicz Natalia

14 miejsce – Tomalczyk Amelia

15 miejsce – Szyrszeń Agata

1 miejsce – PTG „Sokół” Kraków

2 miejsce – województwo małopolskie


Puchar Polski Juniorek i Seniorek

oraz

Turniej Twardogóra Cup

Twardogóra, 20-22.04.2018

Twardogóra Cup:

1 miejsce – Pelczar Hanna

2 miejsce – Marczewska Marta

2 miejsce – Włoch Lena

3 miejsce – Burnos Anastazja

5 miejsce – Tomalczyk Amelia

6 miejsce – Zhyzhych Ksenia\

6 miejsce – Nawalaniec Oliwia

7 miejsce – Łakomczak Sara

PP:

3 miejsce – Mielec Wiktoria

7 miejsce – Chełmecka Aleksandra

9 miejsce – Zduniak Roksana

10 miejsce – Jachura Aleksandra

13 miejsce – Karcz Magdalena

15 miejsce – Nawalaniec Julia

18 miejsce – Wojewoda Zuzanna


Eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży

oraz

Drużynowe Mistrzostwa Polski kl. II

Gdynia, 13-15.04.2018

DMP:

1 miejsce – Komarewicz Emilia, Abratańska Weronika, Heichel Emilia

6 miejsce – Jakubowicz Natalia, Szyrszeń Agata, Mączka Milena

13 miejsce – Trąbka-Zawicka Julia, Kłaput Julia, Grzyb Zuzanna

Eliminacje do OOM:

1 miejsce – Komarewicz Emilia

2 miejsce – Abratańska Weronika

8 miejsce – Heichel Emilia

9 miejsce – Jakubowicz Natalia

22 miejsce – Szyrszeń Agata

32 miejsce – Mączka Milena

34 miejsce – Trąbka-Zawicka Julia

39 miejsce – Kłaput Julia

48 miejsce – Grzyb Zuzanna

56 miejsce – Drwota Natalia


Princess Cup

7-8.04.2018

1 miejsce – Grzyb Zuzanna

2 miejsce – Szyrszeń Agata

3 miejsce – Trąbka-Zawicka Julia

4 miejsce – Kłaput Julia

4 miejsce – Fornalik Zuzanna


Międzynarodowy Turniej „Warszawska Syrenka-Irina Cup”

Warszawa, 7-8.04.2018

2 miejsce – Zduniak Roksana

2 miejsce – Jachura Aleksandra

4 miejsce – Komarewicz Emilia

5 miejsce – Karcz Magdalena

8 miejsce – Łakomczak Sara


Memoriał Aliny Fialowej

Czechy, 7-8.04.2018

1 miejsce – Zapała Natasza

1 miejsce – Jakubowicz Natalia

1 miejsce – Abratańska Weronika

2 miejsce – Marczewska Marta

2 miejsce – Heichel Emilia

3 miejsce – Pelczar Hanna

5 miejsce – Nawalaniec Julia

8 miejsce – Karcz Alicja


Międzynarodowy Turniej Crystal Clubs

Ukraina, 23-24.03.2018

1 miejsce – Tomalczyk Amelia

2 miejsce – Kłaput Julia

4 miejsce – Gruszecka Róża

4 miejsce – Gruszecka Paula


Międzynarodowy Turniej Princess of Hearts

Wiedeń, 23-24.03.2018

1 miejsce – Szyrszeń Agata

1 miejsce – Mielec Wiktoria

2 miejsce – Chełmecka Aleksandra


Międzynarodowy Turniej Zdarska Sniezynka

Zdziar nad Sazawą, 24.03.2018

1 miejsce – Wojewoda Zuzanna

3 miejsce – Marczewska Marta

5 miejsce – Kaczmarek Aleksandra

5 miejsce – Nawalaniec Julia

8 miejsce – Nawalaniec Oliwia


XV Międzynarodowy Turniej w Gimnastyce Artystycznej

Pałac Młodzieży Cup”

Warszawa, 24.03.2018

3 miejsce – Zduniak Roksana

3 miejsce – Grzyb Zuzanna

4 miejsce – Biłko Anastazja

4 miejsce – Zhyzhych Ksenia

6 miejsce – Mączka Milena

6 miejsce – Komarewicz Emilia

7 miejsce – Pelczar Hanna

7 miejsce – Czech Milena


43 Międzynarodowy Turniej Wiosny w Gimnastyce Artystycznej

18 Memoriał Anny Kłos – Sulimy

Szczecin, 24-25.03.2018

3 miejsce – Jakubowicz Natalia

5 miejsce – Heichel Emilia

7 miejsce – Karcz Magdalena

8 miejsce – Jachura Aleksandra

10 miejsce – Łakomczak Sara

24 miejsce – Skubińska Emilia


Turniej Mickey Mouse

1 miejsce – Srebrzyńska Maria

2 miejsce – Pietruszka Dominika

3 miejsce – Abratańska Weronika

3 miejsce – Zapała Natasza

3 miejsce – Adamowicz Sylwia

7 miejsce – Szyrszeń Agata

11 miejsce – Grzyb Zuzanna


Drużynowe Mistrzostwa Polski kl. III

oraz

Eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży kl. III w Gimnastyce Artystycznej

Warszawa, 17-18.03.2018

1 miejsce – DRUŻYNOWE MISTRZOSTWO POLSKI – Włoch Lena, Burnos Anastazja, Tomalczyk Amelia

2 miejsce – Włoch Lena

5 miejsce – Burnos Anastazja

10 miejsce – Tomalczyk Amelia

17 miejsce – Fornalik Zuzanna

39 miejsce – Juza Pola


VIII Międzynarodowym Turnieju Victoria Kupa

Budapeszt, 10-11.03.2018

1 miejsce – Włoch Lena

3 miejsce – Burnos Anastazja

7 miejsce – Mączka Milena

8 miejsce – Trąbka-Zawicka Julia


I Edycja Pucharu Polski

Giżycko, 10-11.03.2018

3 miejsce – Mielec Wiktoria

5 miejsce – Chełmecka Aleksandra

5 miejsce – Karcz Magdalena

8 miejsce – Jachura Aleksandra

9 miejsce – Zduniak Roksana

12 miejsce – Wojewoda Zuzanna

19 miejsce – Nawalaniec Julia


VII Mistrzostwa Krakowa

Kraków, 04.03.2018

1 miejsce – Srebrzyńska Maria

1 miejsce – Zhyzhych Ksenia

1 miejsce – Łakomczak Sara

1 miejsce – Pietruszka Dominika

1 miejsce – Włoch Lena

1 miejsce – Jakubowicz Natalia

1 miejsce – Jachura Aleksandra

1 miejsce – Chełmecka Aleksandra

1 miejsce – Przybyłowicz Natalia

1 miejsce – Chwał Olga

2 miejsce – Gruszecka Paula

2 miejsce – Tomalczyk Amelia

2 miejsce – Abratańska Weronika

2 miejsce – Zduniak Roksana

2 miejsce – Lewandowska Nikola

2 miejsce – Staab Aleksandra

3 miejsce – Karcz Alicja

3 miejsce – Zapała Natasza

3 miejsce – Nawalaniec Oliwia

3 miejsce – Komarewicz Emilia

3 miejsce – Nawalaniec Julia

3 miejsce – Dziechciowska Majka

3 miejsce – Mouille Eloise

4 miejsce – Kaczmarczyk Aleksandra

4 miejsce – Adamowicz Sylwia

4 miejsce – Juza Pola

4 miejsce – Heichel Emilia

4 miejsce – Karcz Magdalena

4 miejsce – Dobrowolska Dorota

5 miejsce – Juza Lena

5 miejsce – Skubińska Emilia]

5 miejsce – Kłaput Julia

5 miejsce – Marczewska Marta

5 miejsce – Prochal Emilia

5 miejsce – Suchodolska Maria

6 miejsce – Czech Adrianna

6 miejsce – Trąbka-Zawidzka Julia

6 miejsce – Babińska Zuzanna

6 miejsce – Babińska Zuzanna

7 miejsce – Rybina Alisia

7 miejsce – Grzyb Zuzanna

7 miejsce – Sawow Lora

8 miejsce – Mączka Milena

9 miejsce – Jasiówka Wiktoria

10 miejsce – Gruszecka Róża

10 miejsce – Drwota Natalia

14 miejsce – Biłko Anastazja


Międzynarodowy Turniej Gwiazdkowy
Bielsko-Biała, 25-26.12.2017

1 miejsce – Komarewicz Emilia

2 miejsce – Burnos Anastazja

3 miejsce – Zhyzhych Ksenia

4 miejsce – Włoch Lena

4 miejsce – Dziechciowska Majka

6 miejsce – Grzyb Zuzanna

6 miejsce – Zapała Natasza

8 miejsce – Nawalaniec Oliwia


Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorek i Seniorek w Gimnastyce Artystycznej

Rumia, 25-26.11.2017

1 miejsce – Mielec Wiktoria, Chełmecka Aleksandra, Jachura Aleksandra

1 miejsce – Zduniak Roksana, Chochół Julia

4 miejsce – Dziechciowska Majka, Dobrowolska Dorota

6 miejsce – Karcz Magdalena, Nawalaniec Julia, Wojewoda Zuzanna

Całoroczna klasyfikacja zawodniczek:

1 miejsce – Mielec Wiktoria

3 miejsce – Chełmecka Aleksandra

7 miejsce – Jachura Aleksandra


XVII Międzynarodowy Turniej w Gimnastyce Artystycznej o Srebrnego Sokoła

Kraków, 18-19.11.2017

1 miejsce – Karcz Magdalena

1 miejsce – Jachura Aleksandra

1 miejsce – Mielec Wiktoria

1 miejsce – Tomalczyk Amelia

1 miejsce – Chochół Julia

2 miejsce – Chełmecka Aleksandra

2 miejsce – Nawalaniec Julia

2 miejsce – Komarewicz Emilia

2 miejsce – Burnos Anastazja

2 miejsce – Srebrzyńska Maria

2 miejsce – Łakomczak Sara

2 miejsce – Nawalaniec Oliwia

2 miejsce – Zhyzhych Ksenia

3 miejsce – Zduniak Roksana

3 miejsce – Heichel Emilia

3 miejsce – Zapała Natasza

3 miejsce – Szyrszeń Agata

3 miejsce – Gruszecka Paula

4 miejsce – Wojewoda Zuzanna

4 miejsce – Adamowicz Sylwia

4 miejsce – Skubińska Emilia

4 miejsce – Karcz Alicja

5 miejsce – Abratańska Weronika

5 miejsce – Dziechciowska Majka

6 miejsce – Pelczar Hanna

6 miejsce – Jakubowicz Natalia

6 miejsce – Lewandowska Nikola

7 miejsce – Grzyb Zuzanna

7 miejsce – Fornalik Zuzanna

8 miejsce – Nowicka Katarzyna

8 miejsce – Gruszecka Róża

8 miejsce – Marczewska Marta

9 miejsce – Pietruszka Dominka

9 miejsce – Kłaput Julia

9 miejsce – Czech Ada

10 miejsce – Drwota Natalia

10 miejsce – Juza Lena

10 miejsce – Rybina Alisia

12 miejsce – Kaczmarczyk Aleksandra

12 miejsce – Mączka Milena

13 miejsce – Szewczuk Jarosława

14 miejsce – Trąbka-Zawicka Julia

28 miejsce – Biłko Anastazja


Liptov Cup 2017

Liptov, 10-12.11.2017

1 miejsce – Pelczar Hanna

1 miejsce – Burnos Anastazja

2 miejsce – Wojewoda Zuzanna

3 miejsce – Nawalaniec Julia

3 miejsce – Tomalczyk Amelia

3 miejsce – Pietruszka Dominika


Turniej Młodości

Gdynia ,10-12.11.2017

2 miejsce – Komarewicz Emilia

11 miejsce – Jakubowicz Natalia

11 miejsce – Trąbka-Zawidzka Julia

18 miejsce – Heichel Emilia

22 miejsce – Grzyb Zuzanna

27 miejsce – Mączka Milena

31 miejsce – Drwota Natalia

32 miejsce – Szyrszeń Agata

35 miejsce – Nowicka Katarzyna

37 miejsce – Marczewska Marta

42 miejsce – Kłaput Julia


Open Warsaw – Mokotow Championship

Warszawa, 04-05.11.2017

2 miejsce – Jakubowicz Natalia

3 miejsce – Abratańska Weronika

4 miejsce – Heichel Emilia

7 miejsce – Marczewska Marta

11 miejsce – Fornalik Zuzanna


XX Happy Cup

Ghent, 02-05.11.2017

1 miejsce – Karcz Magdalena

3 miejsce – Mielec Wiktoria

6 miejsce – Komarewicz Emilia

12 miejsce – Chełmecka Aleksandra

14 miejsce – Jachura Aleksandra

FINAŁY

Mielec Wiktoria (3 msc – maczugi, 4 msc – piłka, 5 msc – wstążka)

Karcz Magdalena (6 msc – piłka)


Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorek i Puchar Polski Seniorek

Mrzeżyno, 26-29.10.2017

MP:

2 miejsce – Mielec Wiktoria

8 miejsce – Chełmecka Aleksandra

9 miejsce – Jachura Aleksandra

10 miejsce – Wojewoda Zuzanna

17 miejsce – Nawalaniec Julia

22 miejsce – Pelczar Hanna

40 miejsce – Dziechciowska Majka

Finały obręcz:

2 miejsce – Mielec Wiktoria

6 miejsce – Chełmecka Aleksandra

Finały piłka:

2 miejsce – Jachura Aleksandra

6 miejsce – Chełmecka Aleksandra

7 miejsce – Wojewoda Zuzanna

Finały maczugi:

3 miejsce – Mielec Wiktoria

6 miejsce – Chełmecka Aleksandra

Finały wstążka:

2 miejsce – Mielec Wiktoria

5 miejsce – Jachura Aleksandra

7 miejsce – Wojewoda Zuzanna

PP:

3 miejsce – Chochół Julia


Mistrzostwa Polski w Układach Zbiorowych

Dziwnów, 21.10.2017

2 miejsce – VICEMISTRZOSTWO POLSKI – w klasie II zdobyły: Magdalena Karcz, Emilia Komarewicz, Weronika Abratańska, Emilia Heichel, Natalia Jakubowicz, Marta Marczewska

2 miejsce – VICEMISTRZOSTWO POLSKI – w klasie III zdobyły: Agata Szyrszeń, Zuzia Grzyb, Nastka Biłko, Nastka Burnos, Milena Mączka, Jula Trąbka- Zawicka

7 miejsce -Sara Łakomczak, Sylwia Adamowicz, Oliwia Nawalaniec, Ksenia Zhyzhyk, Natasza Zapala, Nikola Lewandowska, Emilia Skubińska


Ogólnopolski Turniej Kontrolny

Wrocław, 14-15.10.2017

1 miejsce – Zduniak Roksana

2 miejsce – Hojda Alicja

3 miejsce – Dobrowolska Dorota

4 miejsce – Dziechciowska Majka


Puchar Prezydenta Miasta Bielska Białej

Bielsko Biała, 7-8.10.2017

1 miejsce – Mielec Wiktoria

2 miejsce – Zduniak Roksana

2 miejsce – Jachura Aleksandra

2 miejsce – Adamowicz Sylwia

3 miejsce – Chełmecka Aleksandra

3 miejsce – Lewandowska Nikola

4 miejsce – Wojewoda Zuzanna

5 miejsce – Pelczar Hanna

11 miejsce – Dobrowolska Dorota

12 miejsce – Nawalaniec Julia


XI Międzynarodowy Turniej „Karpatia 2017”

Ukraina, 29.09-01.10.2017

1 miejsce – PTG „Sokół” zbiorówka – E.Komarewicz, W.Abratańska, M.Karcz, M.Marczewska, N.Jakubowicz, E.Heichel

2 miejsce – Emilia Komarewicz

2 miejsce – Karcz Magdalena

3 miejsce – Jachura Aleksandra

7 miejsce – Wojewoda Zuzanna

8 miejsce – Pelczar Hanna

8 miejsce – Abratańska Weronika


Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodziczek oraz Zawody I Kroku

Wieliczka, 30.09.2017

MMM:

1 miejsce – Burnos Anastazja

3 miejsce – Tomalczyk Amelia

3 miejsce – Juza Pola

5 miejsce – Łakomczak Sara

8 miejsce – Fornalik Zuzanna

9 miejsce – Pietruszka Dominika

10 miejsce – Zhyzhych Ksenia

12 miejsce – Adamowicz Sylwia

15 miejsce – Nawalaniec Oliwia

I Krok:

1 miejsce – Skubińska Emilia

2 miejsce – Zapała Natasza

2 miejsce – Srebrzyńska Marta

3 miejsce – Gruszecka Paula

3 miejsce – Gruszecka Róża

6 miejsce – Czech Adrianna

9 miejsce – Juza Lena


Puchar Polski Juniorów i Seniorów

Katowice, 23-24.09.2017

1 miejsce – Mielec Wiktoria

2 miejsce – Chochół Julia

2 miejsce – Chełmecka Aleksandra

10 miejsce – Jachura Aleksandra

19 miejsce – Wojewoda Zuzanna

26 miejsce – Dziechciowska Majka


Ogólnopolskie Otwarte Zawody UKS-ów w Gimnastyce Artystycznej

Gdynia, 15-17.09.2017

1 miejsce – Burnos Anastazja

1 miejsce – Mielec Wiktoria

3 miejsce – Włoch Lena

4 miejsce – Komarewicz Emilia

5 miejsce – Karcz Magdalena

5 miejsce – Chełmecka Aleksandra

5 miejsce – Łakomczak Sara

6 miejsce – Jachura Aleksandra


Turniej w Gimnastyce Artystycznej

Katowice, 16-17.09.2017

1 miejsce – Zhyzhych Ksenia

1 miejsce – Lewandowska Nikola

1 miejsce – Fornalik Zuzanna

1 miejsce – Juza Pola

2 miejsce – Srebrzyńska Maria

2 miejsce – Nowicka Katarzyna

2 miejsce – Heichel Emilia

2 miejsce – Nawalaniec Julia

3 miejsce – Zapała Natasza

3 miejsce – Skubińska Emilia

3 miejsce – Jakubowicz Natalia

3 miejsce – Wojewoda Zuzanna

3 miejsce – Pelczar Hanna

4 miejsce – Juza Lena

4 miejsce – Nawalaniec Oliwia

5 miejsce – Karcz Alicja

6 miejsce – Drwota Natalia

7 miejsce – Czech Ada

9 miejsce – Czech Milena

Red.

Justyna Kowalik