Indywidualne Mistrzostwa Polski Seniorów w Sportach Gimnastycznych

Gdańsk, 28-30.06.2018

3 miejsce – Pilch Jagoda, Oczkoś Kinga

5 miejsce – Bałazy Sabina, Szczepanik Karolina, Pilch Kalina


Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych

Zielona Góra, 7-10.06.2018

2 miejsce – Bezwińska Nikola, Orzechowska Julia, Kafel Małgorzata

6 miejsce – Ostrowiecka Maja, Wolarek Dominika, Komorowska Zofia


Ogólnopolskie Zawody w Akrobatyce Sportowej

Ruda Śląska, 2-3.06.2018

2 miejsce – Bezwińska Nikola, Kafel Małgorzata, Orzechowska Julia

3 miejsce – Komorowska Zofia, Wolarek Dominika, Ostrowiecka Maja

4 miejsce – Nowakowska Amelia, Żak Wiktoria, Morgan Nina

4 miejsce – Gruszecka Zofia, Styczeń Martyna, Ivkowić Jana

6 miejsce – Gruszecka Zofia, Styczeń Martyna

7 miejsce – Fuksa Milena, Jankowicz Sara, Tomza Inga

8 miejsce – Fedor Lidia, Kulyk Liza, Bomk Maria

11 miejsce – Fuksa Milena, Jankowicz Sara

12 miejsce – Szwejkowska Hanna, Ślęzak Nina


III Festiwal Sportów Akrobatycznych

Rzeszów, 01.06.2018

1 miejsce – Fedor Lidia, Kulyk Liza, Bomk Maria

1 miejsce – Bezwińska Nikola, Kafel Małgorzata, Orzechowska Julia

2 miejsce – Gruszecka Zofia, Styczeń Martyna

2 miejsce – Nowakowska Amelia, Żak Wiktoria, Morgan Nina

4 miejsce – Komorowska Zofia, Wolarek Dominika, Ostrowiecka Maja

5 miejsce – Fuksa Milena, Jankowicz Sara, Tomza Inga

8 miejsce – Szwejkowska Hanna, Ślęzak Nina


Międzynarodowy Turniej pod Wawelem

Kraków, 11-13.05.2018

 

2 miejsce – Bałazy Sabina, Pilch Kalina, Szczepanik Karolina

3 miejsce – Kubiak Oliwia, Raczkiewicz Lidia

4 miejsce – Oczkoś Kinga, Pilch Jagoda

4 miejsce – Bezwińska Nikola, Kafel Małgorzata, Orzechowska Julia

5 miejsce – Ostrowiecka Maja, Wolarek Dominika, Komorowska Zofia


Międzynarodowy Turniej w Akrobatyce Sportowej

Świdnica, 27-29.04.2018

1 miejsce – Kubiak Oliwia, Raczkiewicz Lidia

1 miejsce – Bałazy Sabina, Pilch Kalina, Szczepanik Karolina

2 miejsce – Ostrowiecka Maja, Komorowska Zofia, Wolarek Dominika


Mistrzostwa Świata w Akrobatyce Sportowej

Antwerpia, 05-11.04.2018

21 miejsce – Oczkoś Kinga, Pilch Jagoda

25 miejsce – Raczkiewicz Lidia, Pilch Kalina


I Krok Sportowy

oraz

Ogólnopolski Turniej w Akrobatyce Sportowej

Łańcut, 24-25.03.2018

2 miejsce – Raczkiewicz Lidia, Pilch Kalina

4 miejsce – Bezwińska Nikola, Kafel Małgorzata

6 miejsce – Komorowska Zofia, Wolarek Dominika, Ostrowiecka Maja

10 miejsce – Bomk Maria, Fedor Lidia, Kulyk Liza

13 miejsce – Gruszecka Zofia, Styczeń Martyna, Ivković Jana

17 miejsce – Fuksa Milena, Jankowicz Sara

38 miejsce – Gruszecka Zofia, Styczeń Martyna


Międzynarodowy Turniej Warsa i Sawy w Warszawie

Warszawa, 03-04.03.2018

2 miejsce – Raczkiewicz Lidia, Pilch Kalina

5 miejsce – Pilch Jagoda, Oczkoś Kinga


Grand Prix Polski im. Stanisława Geronia

Łańcut, 24-26.11.2017

1 miejsce – Bałazy Sabina, Szczepanik Karolina, Zacharska Gloria

3 miejsce – Pilch Jagoda, Oczkoś Kinga

4 miejsce – Bezwińska Nikola, Kafel Małgorzata, Orzechowska Julia

6 miejsce – Raczkiewicz Lidia, Pilch Kalina

9 miejsce – Wolarek Dominika, Komorowska Zofia, Ostrowiecka Maja


Dolnośląskie Dni z Arobatyką Sportową

Wrocław, 18-19.11.2017

1 miejsce – Bezwińska Nikola, Kafel Małgorzata, Orzechowska Julia


Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików

Łańcut, 27-29.10.2017

Trójki kl. III

2 miejsce – Kubiak Oliwia, Morgan Nina, Żak Wiktoria

3 miejsce – Bezwińska Nikola, Kafel Małgorzata, Orzechowska Julia

6 miejsce – Ostrowiecka Maja, Komorowska Zofia, Wolarek Dominika

Dwójki kl. III

3 miejsce – Bezwińska Nikola, Kafel Małgorzata

5 miejsce – Ostrowiecka Maja, Komorowska Zofia

7 miejsce – Kubiak Oliwia, Orzechowska Julia

8 miejsce – Szwejkowska Hanna, Wolarek Dominika

 


Mistrzostwa Europy w Akrobatyce Sportowej

Rzeszów, 10-15.10.2017

10 miejsce – Bałazy Sabina, Szczepanik Karolina, Zacharska Gloria

11 miejsce – Pilch Jagoda, Oczkoś Kinga

 


Mistrzostwa Polski Juniorów

Biała Podlaska, 15-17.09.2017

1 miejsce – Pilch Jagoda, Oczkoś Kinga

3 miejsce – Raczkiewicz Lidia, Pilch Kalina

3 miejsce – Bałazy Sabina, Szczepanik Karolina, Zacharska Gloria


Międzynarodowy Turniej „Winobranie”

Zielona Góra, 01-03.09.2017

1 miejsce – Bałazy Sabina, Szczepanik Karolina, Zacharska Gloria

2 miejsce – Oczkoś Kinga, Pilch Jagoda

3 miejsce – Raczkiewicz Lidia, Pilch Jagoda

3 miejsce – Bezwińska Nikola, Kafel Małgorzata, Orzechowska Julia

 

Red.

Justyna Kowalik