Ogólnopolskie Zawody w Akrobatyce Sportowej

Ruda Śląska, 03.06.2017

1 miejsce – Ivkovic Jana,Mroczkowska Maja, Urbańska Paulina

2 miejsce – Bezwińska Nikola, Orzechowska Julia, Kafel Małgorzata

5 miejsce – Polak-Szpiczakowska Maja, Adamczyk Oliwia, Grabowska Helena

5 miejsce – Fedor Julia, Kulyk Yelizaveta, Bomk Maria

7 miejsce – Ostrowiecka Maja, Wolarek Dominika, Komorowska Zofia

8 miejsce – Kubiak Oliwia, Morgan Nina, Żak Wiktoria

10 miejsce – Kubiak Oliwia, Wolarek Dominika

11 miejsce – Styczeń Martyna, Dymek Marcelina, Gruszecka Zofia

12 miejsce – Bezwińska Nikola, Kafel Małgorzata

17 miejsce – Szwejkowska Hanna, Orzechowska Julia

25 miejsce – Maćkowska Natalia, Urbańska Paulina


Mistrzostwa Polski Seniorów w Sportach Gimnastycznych

Warszawa, 25-27.05.2017

2 miejsce (Vice Mistrzostwo Polski) – Raczkiewicz Lidia, Pilch Kalina

4 miejsce – Bałazy Sabina, Szczepanik Karolina, Zacharska Gloria

5 miejsce – Pilch Jagoda, Oczkoś Kinga


Międzynarodowy Turniej Pod Wawelem

Kraków, 13.05.2017

3 miejsce – Oczkoś Kinga, Pilch Jagoda

3 miejsce – Bałazy Sabina, Zacharska Gloria, Szczepanik Karolina

5 miejsce – Raczkiewicz Lidia, Pilch Kalina


Miedzynarodowy Turniej Wald4-Cup w Austrii

Wiedeń, 05-07.05.2017

3 miejsce – Bałazy Sabina, Szczepanik Karolina, Zacharska Gloria

3 miejsce – Oczkoś Kinga, Pilch Jagoda

5 miejsce – Raczkiewicz Lidia, Pilch Kalina


XXI Międzynarodowy Turniej Wiosny w Akrobatyce Sportowej

Świdnica, 28-30.04.2017

2 miejsce – Oczkoś Kinga, Pilch Jagoda

3 miejsce – Raczkiewicz Lidia, Pilch Kalina

6 miejsce – Zacharska Gloria, Bałazy Sabina, Szczepanik Karolina


Pierwszy Krok Sportowy, Ogólnopolski Turniej w Akrobatyce

Rzeszów, 21-23.04.2017

1 miejsce – Pilch Jagoda, Oczkoś Kinga

2 miejsce – Pilch Kalina, Raczkiewicz Lidia

6 miejsce – Adamczyk Oliwia, Grabowska Helena, Maja Polak-Szpiczakowska

10 miejsce – Kubiak Oliwia, Żak Wiktoria, Morgan Nina

11 miejsce – Bezwińska Nikola, Kafel Małgorzata, Orzechowska Julia

16 miejsce – Kubiak Oliwia, Wolarek Dominika

23 miejsce – Ostrowiecka Maja, Wolarek Dominika, Komorowska Zofia

24 miejsce – Bezwińska Nikola, Kafel Małgorzata


Turniej Wiosny

Chrzanów, 01.04.2017

2 miejsce – Lidia Fedor, Yelizaveta Kulyk, Bomk Maria

3 miejsce – Nikola Beźwinska, Malgorzata Kafel, Julia Orzechowska

4 miejsce – Maja Ostrowiecka, Dominika Wolarek, Zofia Komorowska

7 miejsce – Oliwia Adamczyk, Maja Polak, Helena Grabowska

8 miejsce – Oliwia Kubiak, Dominika Wolarek

9 miejsce – Oliwia Kubiak, Nina Morgan, Wiktoria Żak

9 miejsce – Martyna Styczeń, Zofia Gruszecka, Marcelina Dymek

14 miejsce – Hanna Szwejkowska, Maja Mroczkowska


Turniej Mikołajkowy

Mikołów, 17.12.2016

1 miejsce – Komorowska Zofia, Adamczyk Oliwia

1 miejsce – Komorowska Zofia, Adamczyk Oliwia, Grabowska Helena

5 miejsce – Hania Szwejkowska, Nina Morgan i Maja Polak-Szpiczakowska

8 miejsce – Maja Ostrowiecka, Liza Kulyk i Zosia Gruszecka.

12 miejsce – Oliwia Kubiak i Oliwia Wrześniowska

26 miejsce – Maja Ostrowiecka i Marcelina Dymek


Otwarte Mistrzostwa Czech

Praga, 11-12.11.2016

9 miejsce – Pilch Kalina, Raczkiewicz Lidia

9 miejsce – Oczkoś Kinga, Pilch Jagoda


Grand Prix Polski

Łańcut, 25-27.11.2016

1 miejsce – Oczkoś Kinga, Pilch Jagoda


Rzeszów International ArcoCup

Rzeszów, 06-09.10.2016

5 miejsce – Pilch Jagoda, Oczkoś Kinga

8 miejsce – Raczkiewicz Lidia, Pilch Kalina


Międzynarodowy Turniej Warsa i Sawy

Warszawa, 29-30.10.2016

1 miejsce – Pilch Kalina, Raczkiewicz Lidia

3 miejsce – Pilch Jagoda, Oczkoś Kinga


Międzynarodowy Turniej „Winobranie”

Zielona Góra, 2-4.09.2016

Kategoria: Dwójki kobiet 11-16

2 miejsce – Pilch Jagoda, Oczkoś Kinga

5 miejsce – Pilch Kalina, Raczkiewicz Lidia

Trójki kobiet 11-16

3 miejsce – Bałazy Sabina, Szczepanik Karolina, Zacharska Gloria


Mistrzostwa Polski Juniorów

Zielona Góra, 24-25.09.2016

Kat: Dwójki kobiet 11-16

1 miejsce – Raczkiewicz Lidia, Pilch Kalina

Kat: Trójki kobiet 11-16

1 miejsce – Bałazy Sabina, Szczepanik Karolina, Zacharska Gloria