IX Turniej Smoka Krakowskiego

Siepraw ,03-04.06.2017

1 miejsce – Karcz Magdalena

1 miejsce – Abratańska Weronika

1 miejsce – Karcz Alicja

1 miejsce – Srebrzyńska Maja

2 miejsce – Burnos Anastazja

2 miejsce – Gruszecka Paula

2 miejsce – Zhyzhych Ksenia

3 miejsce – Pietrusza Dominika

3 miejsce – Zapała Natasza

3 miejsce – Jachura Aleksandra

4 miejsce – Szopa Natalia

4 miejsce – Komarewicz Emilia

4 miejsce – Tomalczyk Amelia

6 miejsce – Zuzanna Wojewoda

7 miejsce – Nawalaniec Julia


Międzynarodowy Turniej w Gimnastyce Artystycznej

Pilzno, 03-04.06.2017

1 miejsce – Włoch Lena

1 miejsce – Szyrszeń Agata

1 miejsce – Kłaput Julia

1 miejsce – Mielec Wiktoria

2 miejsce – Chełmecka Aleksandra

2 miejsce – Nowicka Katarzyna


Mistrzostwa Polski Seniorów w Sportach Gimnastycznych

Warszawa, 26-28.05.2017

4 miejsce – Chochół Julia (3miejsce – obręcz, 3miejsce – wstążka, 5miejsce – piłka)

6 miejsce – Zduniak Roksana (7 miejsce – obręcz, piłka, wstążka)

7 miejsce – Sydoryk Janina (6miejsce- piłka, 7 miejsce – maczugi, 8 miejsce – wstążka)

10 miejsce – Hojda Alicja


Turniej Bajkowy – rekreacja

Wieliczka, 27.05.2017

1 miejsce – Piotrowska Natalia

1 miejsce – Bednarczyk Marlena

2 miejsce – Chwał Olga

2 miejsce – Gizela Martyna

2 miejsce – Wrońska Klara

3 miejsce – Szumilas Oliwia

3 miejsce – Królikowska Helena

4 miejsce – Stabb Aleksandra

4 miejsce – Eloise Muile

5 miejsce – Kotarba Agnieszka

5 miejsce – Szyrszeń Martyna

6 miejsce – Wrońska Łucja

6 miejsce – Seweryniak Marta


Nika Cup

Lwów, 26-28.05.2017

2 miejsce – Karcz Magdalena

3 miejsce – Nawalaniec Julia

5 miejsce – Jachura Aleksandra


Ogólnopolski Turniej Widzew Cup

Łódź, 27-28.05.2017

1 miejsce – Komarewicz Emilia

2 miejsce – Burnos Anastazja

2 miejsce – Zhyzhych Ksenia

3 miejsce – Łakomczak Sara

3 miejsce – Włoch Lena

4 miejsce – Szopa Natalia

8 miejsce – Szyrszeń Agata


Summer Cup

Lwów, 20-21.05.2017

1 miejsce – Chochół Julia

2 miejsce – Zduniak Roksana

3 miejsce – Dziechciowska Majka


Międzynarodowy Turniej w Gimnastyce Artystycznej

Presov, 13-14.05.2017

1 miejsce – Nowicka Katarzyna

1 miejsce – Włoch Lena

2 miejsce – Grzyb Zuzanna

3 miejsce – Fornalik Zuzanna


Drużynowe Mistrzostwa Polski

oraz

Eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży

Łódź, 13-14.05.2017

1 miejsce – PTG „Sokół” Kraków DRUŻYNOWE MISTRZOSTWO POLSKI

1 miejsce – Komarewicz Emilia

2 miejsce – Karcz Magdalena

12 miejsce – Abratańska Weronika

33 miejsce – Drwota Natalia

70 miejsce – Kłaput Julia


London Spring Cup

Londyn, 05-08.05.2017

WIELOBÓJ:

1 miejsce – Chełmecka Aleksandra

1 miejsce – Szopa Natalia

1 miejsce – Komarewicz Emilia

1 miejsce – Wojewoda Zuzanna

1 miejsce – Nawalaniec Julia

1 miejsce – Dziechciowska Majka

2 miejsce – Chochół Julia

2 miejsce – Łakomczak Sara

2 miejsce – Abratańska Weronika

2 miejsce – Jachura Aleksandra

2 miejsce – Karcz Magdalena

3 miejsce – Hojda Alicja


Międzynarodowy Turniej w Gimnastyce Artystycznej

Bratysława, 05-07.05.2017

2 miejsce – Sidorik Jana

3 miejsce – Pelczar Hanna

5 miejsce – Dyrdał Dominika

14 miejsce – Srebrzyńska Majka

 


Presov Cup

Presov, 29.04.2017

1 miejsce – Pietruszka Dominika

2 miejsce – Pelczar Hanna

2 miejsce – Komarewicz Emilia

4 miejsce – Kłaput Julia

5 miejsce – Czech Ada

10 miejsce – Drwota Natalia


Eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży,

Drużynowe Mistrzostwa Polski kl. III

Gdynia, 28-30.04.2017

2 miejsce – Vice Mistrzostwo Polski – Włoch Lena, Szyrszeń Agata, Grzyb Zuzanna

7 miejsce – Nowicka Katarzyna, Mączka Milena, Biłko Anastazja

2 miejsce – Włoch Lena

7 miejsce – Szyrszeń Agata

19 miejsce – Grzyb Zuzanna

20 miejsce – Nowicka Katarzyna

31 miejsce – Mączka Milena

36 miejsce – Biłko Anastazja


II Puchar Polski

Giżycko, 21-23.04.2017

1 miejsce – Chełmecka Aleksandra

2 miejsce – Jacura Aleksandra

6 miejsce – Chochół Julia

7 miejsce – Nawalaniec Julia

7 miejsce – Sydorik Janina

8 miejsce – Dziechciowska Majka

9 miejsce – Zduniak Roksana

11 miejsce – Hojda Alicja


XIII Ogólnopolski Turniej Beskidów

Bielsko-Biała, 8-9.04.2017

1 miejsce – Aleksandra Chełmecka

1 miejsce – Magdalena Karcz

2 miejsce – Aleksandra Jachura

3 miejsce – Weronika Abratańska

3 miejsce – Lena Włoch

3 miejsce – Anastazja Burnos

5 miejsce – Agata Szyrszeń

6 miejsce – Emilia Komarewicz


Międzynarodowy Turniej Wiosny

Szczecin, 01-02.04.2017

1 miejsce – Aleksandra Chełmecka

2 miejsce – Julia Chochół

5 miejsce – Alicja Hojda


VI Otwarte Mistrzostwa Krakowa w Gimnastyce Artystycznej

Kraków, 01.04.2017

1 miejsce – Emilia Komarewicz

1 miejsce – Roksana Zduniak\

1 miejsce – Maria Srebrzyńska

1 miejsce – Magdalena Karcz

1 miejsce – Aleksandra Jachura

1 miejsce – Natalia Szopa

1 miejsce – Lena Włoch

1 miejsce – Ksenia Zhyzych

1 miejsce – Amelia Tomalczyk

1 miejsce – Ada Czech

1 miejsce – Martyna Szyrszeń

1 miejsce – Helena Królikowska

2 miejsce – Janina Sydoryk

2 miejsce – Julia Nawalaniec

2 miejsce – Agata Szyrszeń

2 miejsce – Anastazja Burnos

2 miejsce – Dominika Pietruszka

2 miejsce – Alicja Karcz

2 miejsce – Zuzanna Jastrzębska

2 miejsce – Łucja Wrońska

3 miejsce – Zuzanna Wojewoda

3 miejsce – Weronika Abratańska

3 miejsce – Milena Mączka

3 miejsce – Pola Juza

3 miejsce – Oliwia Nawalaniec

3 miejsce – Natasza Zapała

3 miejsce – Paula Gruszecka

3 miejsce – Marta Seweryniak

3 miejsce – Julia Bukowińska

4 miejsce – Majka Dziechciowska

4 miejsce – Zuzanna Grzyb

4 miejsce – Zuzanna Fornalik

4 miejsce – Sara Łakomczak

4 miejsce – Natalia Przybyłowicz

4 miejsce – Olga Chwał

4 miejsce – Agnieszka Kotarba

5 miejsce – Gabriela Łapa

5 miejsce – Julia Kłaput

5 miejsce – Sylwia Adamowicz

5 miejsce – Nikola Lewandowska

5 miejsce – Róża Gruszecka

5 miejsce – Marysia Suchodolska

5 miejsce – Klara Wrońska

6 miejsce – Natalia Drwota

6 miejsce – Katarzyna Nowicka

6 miejsce – Lena Juza

7 miejsce – Weronika Sauczek

7 miejsce – Dominika Dyrdał

7 miejsce – Anastazja Biłko


Międzynarodowy Turniej w Gimnastyce Artystycznej

Czechy, 25-26.03.2017

1 miejsce – Abratańska Weronika

1 miejsce – Jachura Aleksandra

1 miejsce – Chochół Julia

2 miejsce – Hojda Alicja

2 miejsce – Dziechciowska Majka

3 miejsce – Sydoryk Janina


Mokotów-wiosna 2017

Warszawa, 25.03.2017

1 miejsce – Łakomczak Sara

1 miejsce – Komarewicz Emilia

1 miejsce – Nawalaniec Julia

3 miejsce – Wojewoda Zuzanna


Międzynarodowy Turniej Pałac Młodzieży Cup

Warszawa, 25-26.03.2017

3 miejsce – Zduniak Roskana

8 miejsce – Mączka Milena

9 miejsce – Anastazja Burnos


Vysledky Cup

Bratysława, 25-26.03.2017

1 miejsce – Szyrszeń Agata

1 miejsce – Srebrzyńska Maria

2 miejsce – Pietruszka Dominika

4 miejsce – Biłko Anastazja

4 miejsce – Nawalaniec Oliwia

10 miejsce – Przybyłowicz Natalia


Puchar Dyrektora SMS Gdynia

Gdynia, 18-19.03.2017

2 miejsce – Zhyzhych Ksenia

2 miejsce – Łakomczak Sara

3 miejsce – Karcz Magdalena

3 miejsce – Zapała Natasza

4 miejsce – Komarewicz Emilia

4 miejsce – Nawalaniec Oliwia

5 miejsce – Abratańska Weronika

8 miejsce – Lewandowska Nikola


Mistrzostwa Polski w Układach Zbiorowych i Ogólnopolskie Zawody w Układach Zbiorowych

Gdynia, 17-18.03.2017

4 miejsce – PTG „Sokół” Kraków – młodziczki

5 miejsce – PTG „Sokół” Kraków – juniorki


Międzynarodowy Turniej w Gimnastyce Artystycznej

Lwów, 11-12.03.2017

1 miejsce – Jachura Aleksandra

2 miejsce – Szopa Natalia

4 miejsce – Komarewicz Emilia

4 miejsce – Biłko Anastazja

4 miejsce – Włoch Lena

8 miejsce – Srebrzyńska Maria


Międzynarodowy Turniej w Gimnastyce Artystycznej

Budapeszt, 11-12.03.2017

1 miejsce – Tomalczyk Amelia

1 miejsce – Szyrszeń Agata

2 miejsce – Mączka Milena

2 miejsce – Burnos Anastazja

4 miejsce – Pietruszka Dominika

5 miejsce – Zawicka Julia

9 miejsce – Kłaput Julia


Carramba Cup 2017

Katowice, 11-12.03.2017

1 miejsce – PTG „Sokół” zbiorówka młodziczek

1 miejsce – PTG „Sokół” zbiorówka juniorek

4 miejsce – Karcz Alicja

5 miejsce – Przybyłowicz Natalia

6 miejsce – Drwota Natalia

9 miejsce – Fornalik Zuzanna

10 miejsce – Grzyb Zuzanna


Ogólnopolskie Zawody Juniorek

Giżycko, 4-5.03.2017

1 miejsce – Chełmecka Aleksandra

2 miejsce – Jachura Aleksandra

5 miejsce – Chochół Julia

7 miejsce – Sydoryk Janina

8 miejsce – Dziechciowska Majka

10 miejsce – Zduniak Roksana

12 miejsce – Hojda Alicja

25 miejsce – Nawalaniec Julia


Ogólnopolskie Zawody Juniorek

Giżycko, 4-5.03.2017

1 miejsce – Chełmecka Aleksandra

2 miejsce – Jachura Aleksandra

5 miejsce – Chochół Julia

7 miejsce – Sydoryk Janina

8 miejsce – Dziechciowska Majka

10 miejsce – Zduniak Roksana

12 miejsce – Hojda Alicja

25 miejsce – Nawalaniec Julia


DuGym Cup 2016

Dubaj, 8-11.12.2016

1 miejsce – Chochół Julia

2 miejsce – Włoch Lena

2 miejsce – Tomaszek Nadia

3 miejsce – Dziechciowska Majka

6 miejsce – Tomalczyk Amelia

7 miejsce – Kłaput Julia

11 miejsce – Fornalik Zuzanna


I Turniej w Gimnastyce Artystycznej

Wieliczka, 17.12.2016

1 – miejsce Maria Srebrzyńska

1 – miejsce Róża Harabasz

1 – miejsce Lena Włoch

1 – miejsce Agata Szyrszeń

1 – miejsce Julia Chochół

2 – miejsce Ksenia Zhyzhych

2 – miejsce Sylwia Adamowicz

2 – miejsce Natalia Szopa

2 – miejsce Anastazja Burnos

2 – miejsce Katarzyna Nowicka

2 – miejsce Weronika Abratańska

2 – miejsce Wiktoria Mielec

3 – miejsce Aleksandra Chełmecka

3 – miejsce Martyna Szyrszeń

3 – miejsce Milena Mączka

3 – miejsce Dominika Pietruszka

3 – miejsce Oliwia Nawalaniec

3 – miejsce Natalia Przybyłowicz

3 – miejsce Nikola Lewandowska

4 – miejsce Natasza Zapała

4 – miejsce Sara Łakomczak

4 – miejsce Amelia Tomalczyk

4 – miejsce Anastazja Biłko

4 – miejsce Dorota Dobrowolska


Liptov Cup 2016

Czechy, 05.11.2016

1 miejsce – Hojda Alicja

1 miejsce – Chochół Julia

1 miejsce – Abratańska Weronika

5 miejsce – Łakomczak Sara

5 miejsce – Mikulska Maja

8 miejsce – Nawalaniec Oliwia


Open Warsaw Cup

Warszawa, 5-6.11.2016

1 miejsce – Komarewicz Emilia

1 miejsce – Mielec Wiktoria

3 miejsce – Drwota Natalia

4 miejsce – Dyrdał Dominika

6 miejsce – Brózda Emilia


Skjeberg Cup

Norwegia, 4-7.11.2016

1 miejsce – Zduniak Roksana

2 miejsce – Sidorik Janina

2 miejsce – Chełmecka Aleksandra

5 miejsce – Wojewoda Zuzanna

6 miejsce – Dziechciowska Majka

10 miejsce – Pelczar Hanna

11 miejsce – Łapa Gabriela


XVI Międzynarodowy Turniej o Srebrnego Sokoła

Kraków, 11-12.11.2016

1 miejsce – Sidorik Janina

1 miejsce – Zapała Natasza

1 miejsce – Komarewicz Emilia

1 miejsce – Szyrszeń Agata

1 miejsce – Nowicka Katarzyna

1 miejsce – Włoch Lena

1 miejsce – Szopa Natalia

1 miejsce – Mielec Wiktoria

2 miejsce – Zduniak Roksana

2 miejsce – Chełmecka Aleksandra

2 miejsce – Przybyłowicz Natalia

2 miejsce – Srebrzyńska Maria

2 miejsce – Jachura Aleksandra

3 miejsce – Hojda Alicja

3 miejsce – Wojewoda Zuzanna

3 miejsce – Abratańska Weronika

3 miejsce – Karcz Alicja

3 miejsce – Pietruszka Dominika

3 miejsce – Zchynchyk Ksenia

3 miejsce – Tomalczyk Amelia

4 miejsce – Śmiałek Angelika

4 miejsce – Chochół Julia

4 miejsce – Nawalaniec Julia

4 miejsce – Mikulska Maja

4 miejsce – Fornalik Zuzanna

4 miejsce – Juza Pola

4 miejsce – Adamowicz Sylwia

5 miejsce – Pelczar Hanna

5 miejsce – Dyrdał Dominika

5 miejsce – Biłko Anastazja

5 miejsce – Łakomczak Sara

6 miejsce – Dobrowolska Dorota

6 miejsce – Drwota Natalia

7 miejsce – Harabasz Róża

8 miejsce – Grzyb Zuzanna

8 miejsce – Nawalaniec Oliwia

9 miejsce – Łapa Gabriela

10 miejsce – Dziechciowska Majka

11 miejsce – Juza Lena

16 miejsce – Titaeva Weronika

19 miejsce – Brózda Emilia


III Międzynarodowy Turniej w Gimnastyce Artystycznej

Poznań, 18-20.11.2016

1 miejsce – Zapała Natasza

1 miejsce – Pelczar Hanna

1 miejsce – Łapa Gabriela

1 miejsce – Sidorik Janina

2 miejsce – Przybyłowicz Natalia

2 miejsce – Nawalaniec Julia

3 miejsce – Nawalaniec Oliwia

5 miejsce – Wojewoda Zuzanna


II Turniej Legin Warszawa

Warszawa 19.11.2016

1 miejsce – Szopa Natalia

1 miejsce – Drwota Natalia

2 miejsce – Adamowicz Sylwia

2 miejsce – Fornalik Zuzanna

2 miejsce – Biłko Anastazja

2 miejsce – Jachura Aleksandra

3 miejsce – Tomalczyk Amelia

3 miejsce – Dyrdał Dominika


Drużynowe Mistrzostwa Polski

Rumia, 25-27.11.2016

1 miejsce – Sidorik Janina, Zduniak Roksana

1 miejsce – Mielec Wiktoria, Chełmecka Aleksandra, Chochół Julia

4 miejsce – Jachura Aleksandra, Wojewoda Zuzanna, Nawalaniec Julia

9 miejsce – Pelczar Hanna, Dobrowolska Dorota, Łapa Gabriela

Klasyfikacja roczna najlepszych zawodniczek w kraju:

3 miejsce – Mielec Wiktoria

5 miejsce – Chełmecka Aleksandra

6 miejsce – Chochół Julia

8 miejsce – Jachura Aleksandra


Turniej o puchar burmistrza Brzegu Dolnego

26.11.2016, Brzeg Dolny

1 miejsce – Komarewicz Emilia

2 miejsce – Włoch Lena

4 miejsce – Przybyłowicz Natalia

4 miejsce – Pietruszka Dominika

8 miejsce – Łakomczak Sara

11 miejsce – Dyrdał Dominika


Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodziczek

Bielsko-Biała, 01-02.10.2016

1 miejsce – Włoch Lena

3 miejsce – Szyrszeń Agata

5 miejsce – Nowicka Katarzyna

7 miejsce – Biłko Anastazja

10 miejsce – Mikulska Maja

14 miejsce – Tomalczyk Amelia


I krok

Bielsko-Biała, 01-02.10.2016

2 miejsce – Nawalaniec Oliwia

2 miejsce – Łakomczak Sara

2 miejsce – Juza Pola

4 miejsce – Przybyłowicz Natalia

4 miejsce – Pietruszka Dominika

5 miejsce – Szopa Natalia

6 miejsce – Adamowicz Sylwia

6 miejsce – Pacwa Zuzanna

8 miejsce – Harabasz Róża


Mała Olimpiada

Szczecin ,14-16.10.2016

1 miejsce – Włoch Lena

5 miejsce – Szyrszeń Agata

19 miejsce – Nowicka Katarzyna

24 miejsce – Biłko Anastazja


V Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Bielska-Białej

Bielsko-Biała, 15-16.10.2016

1 miejsce – Zapała Natasza

1 miejsce – Nawalaniec Oliwia

1 miejsce – Fornalik Zuzanna

1 miejsce – Komarewicz Emilia

1 miejsce – Sidorik Janina

2 miejsce – Hojda Alicja

2 miejsce – Nawalaniec Julia

3 miejsce – Zduniak Roksana

4 miejsce – Jachura Aleksandra

8 miejsce – Brózda Emilia

9 miejsce – Juza Pola


Międzynarodowy Turniej w Holandii

Berqum, 21-23.10.2016

1 miejsce – Sidorik Janina

1 miejsce – Karcz Magdalena

1 miejsce – Abratańska Weronika

2 miejsce – Nawalaniec Julia


Mistrzostwa Polski w Układach Zbiorowych

w Gimnastyce Artystycznej

29-30 październik 2016

1 miejsce – Julia Chochół, Aleksandra Chełmecka, Majka Dziechciowska, Wiktoria Mielec, Dorota Dobrowolska

3 miejsce – Agata Szyrszeń, Emilia Brózda

3 miejsce – Kasia Nowicka, Lena Włoch

4 miejsce – Maja Mikulska, Anastazja Bilko

5 miejsce – Gabriela Łapa, Dominika Dyrdał, Wiktoria Adamczyk, Hania Pelczar, Zuzia Wojewoda


Turniej Młodości

Gdynia, 17-18.09.2016

1 miejsce – Abratańska Weronika

2 miejsce – Karcz Magdalena

4 miejsce – Komarewicz Emilia

5 miejsce – Nawalaniec Julia

12 miejsce – Drwota Natalia


III Edycja Pucharu Polski

Łódź, 23-25.09.2016

1 miejsce – Chochół Julia – skakanka

1 miejsce – Mielec Wiktoria – piłka

1 miejsce – Mielec Wiktoria – obręcz

3 miejsce – Chełmecka Aleksandra – piłka

WIELOBÓJ JUNIORKI (I) :

3 miejsce – Chochół Julia

6 miejsce – Mielec Wiktoria

10 miejsce – Jachura Aleksandra

WIELOBÓJ SENIORKI (M)

4 miejsce – Zduniak Roksana

5 miejsce – Sidorik Jana

7 miejsce – Hojda Alicja


VII Międzynarodowy Turniej w Gimnastyce Artystycznej

o „Złotą Maczugę”

Katowice, 24.09.2016

1 miejsce – Włoch Lena

1 miejsce – Szyrszeń Agata

1 miejsce – Mikulska Maja

2 miejsce – Nowicka Katarzyna

9 miejsce – Mączka – Trąbka Milena