Gimnastyka artystyczna

Drużynowe Mistrzostwo Polski

i Eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady

w Gimnastyce Artystycznej

17-18.10.2020r., Mrzeżyno

Sokolanki w składzie: Karolina Król, Anna Madeja, Sara Hankus zdobyły brązowy medal.

Dodatkowo dziewczynki zakwalifikowały się do ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży gdzie wystąpią 32 najlepsze zawodniczki z całej Polski.

Międzynarodowy Turniej w Gimnastyce Artystycznej

Little Hopes 2020”

02-04.10.2020r., Katowice

Kat. 2015-2014
1 miejsce – Nela Hankus
Kat. 2010 B
1 miejsce – Anna Madeja
2 miejsce – Sara Hankus
12 miejsce – Karolina Król
Kat. 2009 A
1 miejsce Sara Łakomczak
Kat. 2008 A
3 miejsce – Lena Włoch
Kat. 2007-2005 B
1 miejsce Agata Szyrszeń
2 miejsce Anastazja Biłko

juniorki kat. A:
1 miejsce wielobój – Julia Trąbka-Zawicka
11 miejsce wielobój Zuzanna Grzyb

W zawodach „Olypmic Hopes” w kategorii juniorek:
3 miejsce – Emilia Komarewicz

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików

oraz zawody I kroku w gimnastyce artystycznej

27.09.2020r., Bielsko- Biała

2 miejsce Olga Duraj
5 miejsce Róża Gruszecka
6 miejsce Paula Gruszecka
8 miejsce Olga Myszkowska
9 miejsce Maja Lipiarz
Finał TA
2 miejsce Olga Myszkowska
7 miejsce Maja Lipiarz
8 miejsce Paula Gruszecka
Finał skakanka
1 miejsce Paula Gruszecka
3 miejsce Olga Duraj
8 miejsce Róża Gruszecka
Finał obręcz
4 miejsce Olga Duraj
5 miejsce Maja Lipiarz
6 miejsceOlga Myszkowska
7 miejsce Róża Gruszecka
Równolegle odbyły się również zawody I Kroku, gdzie również zdobywamy medale:
Rocznik 2013 :
1 miejsce Karolina Remus
2 miejsce Pola Marks Ochońska
9 miejsce Kaja Duraj
Rocznik 2014 :
1 miejsce Lena Komarewicz
2 miejsce Lilia Grzesik
Dodatkowo dziewczynki wystąpiły w zawodach w układach zespołowych w składzie : Olga Myszkowska, Paula Gruszecka, Róża Gruszecka, Olga Duraj, Maja Lipiarz, Pola Marks-Ochońska i Karolina Remus zdobywając I miejsce.

Turniej w Gimnastyce Artystycznej

Wieliczka CUP

12-13.09.2020r., Wieliczka

kat. 2014 i młodsze
1 m – Lena Komarewicz
2 m. – Lilia Grzesik
3 m. – Nela Hankus(rocznik 2015)
kat. 2013 A
1 m. – Pola Marks-Ochońska
2 m. – Karolina Remus
kat. 2013 B
2 m. – Kaja Duraj
kat. 2012 A
1 m. – Olga Duraj
kat. 2012 B
1 m.- Maja Lipiarz
kat. 2011 A
1 m. – Olga Myszkowska
7 m. – Paula Gruszecka
8 m. – Róża Gruszecka

kat. 2010 A
3 m. – Anna Madeja
6 m. – Sara Hankus
7 m. – Karolina Król
kat. 2009 A
1 m. – Sara Łakomczak
kat. 2008 A
2 m. – Lena Włoch
kat. 2007 A
2 m. – Julia Trąbka-Zawicka
4 m. – Zuzanna Grzyb
8 m. – Emilia Wandas
kat. 2007 B
1 m. – Agata Szyrszeń
2 m. – Anastazja Biłko
kat. 2006-2005 A
1 m. – Emilia Komarewicz

Turniej Międzynarodowy Silesia Black Diamond

5-6.09.2020r., Chorzów

kat. 2014 A:

1 m. Lena Komarewicz

2 m. Lilia Grzesik

kat. 2013 A:

2 m. Karolina Remus

3 m. Pola Marks – Ochońska

kat. 2013 B:

2 m. Kaja Duraj

kat. 2012 A:

1 m. Olga Duraj

kat. 2012 B:

1 m. Maja Lipiarz

kat. 2011 A:

1 m. Olga Myszkowska

kat. 2011 B:

1m. Róża Gruszecka

kat. 2010 A:

1 m. Sara Hankus

1 m Karolina Król

2 m. Anna Madeja

kat. 2009 A:

1 m. Sara Łakomczak

kat. 2007 A:

1 m. Julia Trąbka – Zawicka

1 m. Zuzanna Grzyb

kat. 2007 B:

1 m. Anastazja Biłko

kat. 2006 A:

1 m. Emilia Komarewicz

kat. 2006 B:

1 m. Emilia Wandas