Gimnastyka artystyczna

I Edycja Pucharu Polski Juniorek Młodszych

w Gimnastyce Artystycznej

19-21.03.2021r., Gdynia

w kategorii gold:

I miejsce Sara Łakomczak

13 miejsce Anna Madeja

V Turniej o Puchar Dyrektora ZSSO Gdynia

5-7.03.2021r., Gdynia

kategoria 2013:

1 miejsce Karolina Remus

2 miejsce Pola Marks- Ochońska

kategoria 2012:

1 miejsce Olga Duraj

3 miejsce Maja Lipiarz

kategoria 2011:

5 miejsce Róża Gruszecka

9 miejsce Olga Myszkowska

kategoria 2010:

2 miejsce Anna Madeja

kategoria 2009:

7 miejsce Sara Łakomczak

kategoria 2008-2006:

3 miejsce Emilia Komarewicz

5 miejsce Lena Włoch

Winter Cup Sosnowiec

7.03.2021r., Sosnowiec

kategoria 2015A:

1 miejsce Nela Hankus

kategoria 2014A:

2 miejsce Lena Komarewicz

3 miejsce Lilia Grzesik

kategoria 2013A:

1 miejsce Karolina Remus

kategoria 2011A:

3 miejsce Paula Gruszecka

kategoria 2010A:

1 miejsce Sara Hankus

2 miejsce Karolina Król

kategoria 2008-2006A:

1 miejsce Zuzanna Grzyb

1 miejsce Julia Trąbka- Zawicka

kategoria 2008-2006B:

2 miejsce Anastazja Biłko

Puchar Polski Seniorek i Juniorek

w Gimnastyce Artystycznej

26-28.02.2021r., Stare Babice

Kategoria Junior Gold

2 miejsce w wieloboju Emilia Komarewicz

1 miejsce w ukł. ze skakanką

2 miejsce w ukł. z maczugami

2 miejsce w ukł. ze wstążką

4 miejsce w ukł. z obręczą

5 miejsce w wieloboju Lena Włoch

5 miejsce w ukł. z obręczą

4 miejsce w ukł. z piłką

5 miejsce w ukł. z maczugami

6 miejsce w ukł. ze wstążką

11 miejsce w wieloboju Zuzanna Grzyb

kategoria Junior Silver

8 miejsce w wieloboju Julia Trąbka- Zawicka

10 miejsce w wieloboju Emilia Wandas

7 miejsce w ukł. z piłką

8 miejsce w ukł. z maczugami

33 miejsce w wieloboju Agata Szyrszeń

kategoria Senior Silver

2 miejsce w wieloboju Roksana Zduniak

2 miejsce w ukł. z obręczą

3 miejsce w ukł. z piłką

2 miejsce w ukł. z maczugami

4 miejsce w ukł. ze wstążką

V Otwarte Indywidualne Mistrzostwa Małopolski

21.02.2021r., Wieliczka

kategoria 2015 i młodsze

2 miejsce Nela Hankus

3 miejsce Mila Bross

3 miejsce Maja Łętocha

3 miejsce Eugenia Pokhlebaev

kategoria 2014 A

1 miejsce Lena Komarewicz

2 miejsce Lilia Grzesik

kategoria 2013 A

1 miejsce Karolina Remus

2 miejsce Pola Marks- Ochońska

3 miejsce Kaja Duraj

kategoria 2013 C

2 miejsce Amina Romaieva

kategoria 2012 A

1 miejsce Olga Duraj

2 miejsce Maja Lipiarz

kategoria 2011 A

1 miejsce Olga Myszkowska

3 miejsce Paula Gruszecka

4 miejsce Róża Gruszecka

kategoria 20010-2009 A

1 miejsce Sara Łakomczak

2 miejsce Anna Madeja

3 miejsce Sara Hankus

7 miejsce Karolina Król

kategoria 2008-2006 A

1 miejsce Emilia Komarewicz

2 miejsce Lena Włoch

3 miejsce Zuzanna Grzyb

4 miejsce Agata Szyrszeń

6 miejsce Emilia Wandas

kategoria 2008-2006 B

1 miejsce Anastazja Biłko

V Turniej Walentynkowy w Gimnastyce Artystycznej

13-14.02.2021r., Warszawa

kategoria 2014 A

1 miejsce Lena Komarewicz

3 miejsce Lilia Grzesik

kategoria 2014 B

2 miejsce Nela Hankus

kategoria 2013 A

1 miejsce Karolina Remus

2 miejsce Pola Mars-Ochońska

kategoria 2013 B

9 miejsce Amina Romaieva

kategoria 2012 A

2 miejsce Olga Duraj

3 miejsce Maja Lipiarz

kategoria 2011 A

5 miejsce Róża Gruszecka

7 miejsce Olga Myszkowska

kategoria 2011 B

1 miejsce Paula Gruszecka

kategoria 2010 A

1 miejsce Anna Madeja

5 miejsce Karolina Król

kategoria 2010 B

1 miejsce Sara Hankus

2 miejsce Yeva Bondar

kategoria 2009 A

1 miejsce Sara Łakomczak

kategoria 2007 A

3 miejsce Zuzanna Grzyb

7 miejsce Zuzanna Trąbka Zawicka

kategoria 2007 B

1 miejsce Emilia Wandas

kategoria 2006 A

1 miejsce Emilia Komarewicz

kategoria 2006 B

2 miejsce Agata Szyrszeń

Mistrzostwa Polski w układach zespołowych

w Gimnastyce Artystycznej

19.12.2020r., Białystok

Tytuł Mistrza Polski zdobyły Młodziczki w składzie: Olga Myszkowska, Paula Gruszecka, Róża Gruszecka, Olga Duraj, Maja Lipiarz, Karolina Remus, Pola Marks- Ochońska

Tytuł wicemistrza Polski Juniora Młodszego zdobyły: Sara Łakomczak, Anna Madeja, Karolina Król, Sara Hankus oraz Maja Rozwadowska (SGAiS Olimpia Kraków)

Tytuł drugiego wicemistrza Juniora zdobyła drużyna w składzie: Zuzanna Grzyb, Julia Trąbka- Zawicka, Agata Szyrszeń, Emilia Wandas, Lena Włoch.

Turniej Wigilijny w Gimnastyce Artystycznej

12.12.2020r., Wieliczka

kat. 2014A:

1 miejsce Lilia Grzesik

2 miejsce Lena Komarewicz

3 miejsce Nela Hankus

kat. 2014C:

1 miejsce Nela Hankus

kat. 2013A:

1 miejsce Karolina Remus

2 miejsce Pola Marks Ochońska

3 miejsce Kaja Duraj

kat. 2013C:

5 miejsce Amina Romaeva

kat.2012A:

1 miejsce Maja Lipiarz

2 miejsce Olga Duraj

kat. 2011A:

1 miejsce Olga Myszkowska

2 miejsce Róża Gruszecka

3 miejsce Pula Gruszecka

kat. 2010A:

1 miejsce Karolina Król

2 miejsce Sara Hankus

3 miejsce Anna Madeja

kat. 2009A:

1 miejsce Sara Łakomczak

kat. 2007A:

1 miejsce Agata Szyrszeń

2 miejsce Julia Trąbka- Zawicka

3 miejsce Zuzanna Grzyb

kat.2007-2005B:

1 miejsce Anastazja Biłko

kat.2005-2006A:

1 miejsce Emilia Komarewicz

2 miejsce Lena Włoch

23. Międzynarodowy Turniej Mikołajkowy

5-6.12.2020r., Bielsko- Biała

kat. 2014

1 miejsce Lilia Grzesik

2 miejsce Lena Komarewicz

kat. 2013

2 miejsce Pola Marks Ochońska

3 miejsce Karolina Remus

6 miejsce Kaja Duraj

kat. 2012

1 miejsce Olga Duraj

4 miejsce Maja Lipiarz

Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorek

w Gimnastyce Artystycznej

20-22.11.2020r., Rumia

Emilia Komarewicz została wicemistrzynią Polski w wieloboju.

Drużyna w składzie: Emilia Komarewicz, Lena Włoch, Zuzanna Grzyb wywalczyła brązowy medal.

Brawa również dla Julii Trąbki- Zawickiej, Emilii Wandas oraz Agaty Szyrszeń z dobre starty.

W finale Emilia Komarewicz zajęła:

1 miejsce w układzie ze skakanką

1 miejsce w układzie z piłką

8 miejsce w układzie ze wstążką

Brawa dla Zuzanny grzyb, która pięknie zaprezentowała się w układzie z piłką.

XXVI Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży

w sportach halowych

5-8.11.2020r., Biała Podlaska

W klasie II Lena Włoch dwukrotnie zdobyła wicemistrzostwo Polski !
W tej samej kategorii Sara Łakomczak wywalczyła brązowy medal.
W klasie III nasze finalistki zajęły następujące miejsca:
Anna Madeja – 6 miejsce – skakanka, 7 miejsce obręcz
Sara Hankus – 7 miejsce skakanka
W klasyfikacji klubowej PTG Sokół Kraków uplasował się na
3 miejscu podium !!!

Eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży

Drużynowe Mistrzostwa Polski kl. II

24-25.10.2020r., Szczecin

Lena Włoch i Sara Łakomczak uzyskały kwalifikacje i będą reprezentować „Sokoła” podczas Olimpiady.

Turniej o Puchar Burmistrza Niepołomic,

25.10.2020r., Niepołomice

2 miejsce Julia Trąbka- Zawicka

4 miejsce Zuzanna Grzyb

5 miejsce Anastazja Biłko

Drużynowe Mistrzostwo Polski

i Eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady

w Gimnastyce Artystycznej

17-18.10.2020r., Mrzeżyno

Sokolanki w składzie: Karolina Król, Anna Madeja, Sara Hankus zdobyły brązowy medal.

Dodatkowo dziewczynki zakwalifikowały się do ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży gdzie wystąpią 32 najlepsze zawodniczki z całej Polski.

Międzynarodowy Turniej w Gimnastyce Artystycznej

Little Hopes 2020”

02-04.10.2020r., Katowice

Kat. 2015-2014
1 miejsce – Nela Hankus
Kat. 2010 B
1 miejsce – Anna Madeja
2 miejsce – Sara Hankus
12 miejsce – Karolina Król
Kat. 2009 A
1 miejsce Sara Łakomczak
Kat. 2008 A
3 miejsce – Lena Włoch
Kat. 2007-2005 B
1 miejsce Agata Szyrszeń
2 miejsce Anastazja Biłko

juniorki kat. A:
1 miejsce wielobój – Julia Trąbka-Zawicka
11 miejsce wielobój Zuzanna Grzyb

W zawodach „Olypmic Hopes” w kategorii juniorek:
3 miejsce – Emilia Komarewicz

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików

oraz zawody I kroku w gimnastyce artystycznej

27.09.2020r., Bielsko- Biała

2 miejsce Olga Duraj
5 miejsce Róża Gruszecka
6 miejsce Paula Gruszecka
8 miejsce Olga Myszkowska
9 miejsce Maja Lipiarz
Finał TA
2 miejsce Olga Myszkowska
7 miejsce Maja Lipiarz
8 miejsce Paula Gruszecka
Finał skakanka
1 miejsce Paula Gruszecka
3 miejsce Olga Duraj
8 miejsce Róża Gruszecka
Finał obręcz
4 miejsce Olga Duraj
5 miejsce Maja Lipiarz
6 miejsceOlga Myszkowska
7 miejsce Róża Gruszecka
Równolegle odbyły się również zawody I Kroku, gdzie również zdobywamy medale:
Rocznik 2013 :
1 miejsce Karolina Remus
2 miejsce Pola Marks Ochońska
9 miejsce Kaja Duraj
Rocznik 2014 :
1 miejsce Lena Komarewicz
2 miejsce Lilia Grzesik
Dodatkowo dziewczynki wystąpiły w zawodach w układach zespołowych w składzie : Olga Myszkowska, Paula Gruszecka, Róża Gruszecka, Olga Duraj, Maja Lipiarz, Pola Marks-Ochońska i Karolina Remus zdobywając I miejsce.

Turniej w Gimnastyce Artystycznej

Wieliczka CUP

12-13.09.2020r., Wieliczka

kat. 2014 i młodsze
1 m – Lena Komarewicz
2 m. – Lilia Grzesik
3 m. – Nela Hankus(rocznik 2015)
kat. 2013 A
1 m. – Pola Marks-Ochońska
2 m. – Karolina Remus
kat. 2013 B
2 m. – Kaja Duraj
kat. 2012 A
1 m. – Olga Duraj
kat. 2012 B
1 m.- Maja Lipiarz
kat. 2011 A
1 m. – Olga Myszkowska
7 m. – Paula Gruszecka
8 m. – Róża Gruszecka

kat. 2010 A
3 m. – Anna Madeja
6 m. – Sara Hankus
7 m. – Karolina Król
kat. 2009 A
1 m. – Sara Łakomczak
kat. 2008 A
2 m. – Lena Włoch
kat. 2007 A
2 m. – Julia Trąbka-Zawicka
4 m. – Zuzanna Grzyb
8 m. – Emilia Wandas
kat. 2007 B
1 m. – Agata Szyrszeń
2 m. – Anastazja Biłko
kat. 2006-2005 A
1 m. – Emilia Komarewicz

Turniej Międzynarodowy Silesia Black Diamond

5-6.09.2020r., Chorzów

kat. 2014 A:

1 m. Lena Komarewicz

2 m. Lilia Grzesik

kat. 2013 A:

2 m. Karolina Remus

3 m. Pola Marks – Ochońska

kat. 2013 B:

2 m. Kaja Duraj

kat. 2012 A:

1 m. Olga Duraj

kat. 2012 B:

1 m. Maja Lipiarz

kat. 2011 A:

1 m. Olga Myszkowska

kat. 2011 B:

1m. Róża Gruszecka

kat. 2010 A:

1 m. Sara Hankus

1 m Karolina Król

2 m. Anna Madeja

kat. 2009 A:

1 m. Sara Łakomczak

kat. 2007 A:

1 m. Julia Trąbka – Zawicka

1 m. Zuzanna Grzyb

kat. 2007 B:

1 m. Anastazja Biłko

kat. 2006 A:

1 m. Emilia Komarewicz

kat. 2006 B:

1 m. Emilia Wandas