Nominowane w plebiscycie Dziennika Polskiego i Gazety Krakowskiej

Dzień dobry!
Przesyłamy z rana moc pozytywnej energii z miłymi wiadomościami ! Nasza zawodniczka Magdalena Karcz została nominowana w Plebiscycie Dziennika Polskiego i Gazety Krakowskiej na najpopularniejszego sportowca! Magdalena jest bardzo utalentowaną zawodniczką na co wskazują jej duże sukcesy sportowe. Jest aktualną Mistrzynią Polski Junior Młodszy !!!!!
Aby zagłosować na Madzię należy wysłać SMS pod nr 72355 o treści DJ.200 !!!!

Wyniki pod linkiem:
http://www.gazetakrakowska.pl/…/najpopularniejszy-sportow…/…

…myślicie, że to koniec niespodzianek w ten wtorkowy poranek? 😀NIE! Na najpopularniejszego trenera roku w tym samym plebiscycie została nominowana trenerka Madzi, Katarzyna Strychalska !! Doprowadziła swoje podopieczne do wielu sukcesów, zdobywając przy tym niezliczoną ilość medali na arenie krajowej i międzynarodowej. Wraz z ekipą PTG „Sokół” zdobyła drużynowe Mistrzostwo Polski w kl. II, Mistrzostwo Polski w układach zbiorowych kl. Junior Młodszy wraz z Magdaleną Karcz, vice Mistrzostwo Polski w układzie z piłką wraz z Aleksandrą Jachurą. Doprowadziła 5 zawodniczek do kadry Polski !!!
Aby zagłosować na Kasię należy wysłać SMS pod nr 72355 o treści DNT.148

Wyniki pod linkiem:
http://www.dziennikpolski24.pl/…/najpopularniejszy-sportow…/

Pomóżmy naszym dziewczynom zdobyć te prestiżowe wyróżnienia ! DO DZIEŁA ! 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *