http://www.krakow.pl/sport – Magiczny Kraków
Którą gimnastykę wybrać dla dziecka: sportową czy artystyczną??
Wesołego Alleluja!
Święta Wielkanocne
Szanowni Państwo!
Przypominamy, że w Wielki Piątek (29.03.2024r.) oraz Poniedziałek Wielkanocny (01.04.2024r.) budynek PTG „Sokół” jest zamknięty w związku z czym zajęcia są odwołane!
Gimnastyka Artystyczna. Turniej Świąteczny (Wieliczka – 16.12.2023r.)
Sezon kończymy wspaniałymi wynikami !!!
Przedstawiamy wyniki Turnieju Świątecznego
2018 A
Mira Anufrieva – 1miejsce
Klara Madej – 2miejsce
Alisa Klymenko – 3miejsce
2017 A
Matylda Gawor – 1miejsce
Olga Marks – Ochońska – 2miejsce
Zosia Kasia – 3miejsce
2017 B
Sara Wydrych – 2miejsce
Kaja Zembroń – 3 miejsce
2017 C
Julia Kaczor – 1 miejsce
Iga Cygnarowicz – 3miejsce
Łucja Atlasik – 4 miejsce
2016 A
Mila Bross – 1 miejsce
Natalia Wajda – 2 miejsce
Helena Gowin – 3 miejsce
2016 B
Nela Wójtowicz – 1 miejsce
Weronika Momro – 2 miejsce
2015 A
Nela Hankus – 1 miejsce
Anna Stanek – 1 miejsce
Maja Łętocha – 2 miejsce
2014 A
Lilia Grzesik – 1 miejsce
Lena Komarewicz – 2 miejsce
Beleichuk Karina – 3 miejsce
2013 A
Pola Marks Ochońska – 1 miejsce
Karolina Remus – 1 miejsce
Lena Sobocińska – 2 miejsce
Olga Rybak – 2 miejsce
Kaja Duraj – 4 m
2013 B
Beleichuk Vladislava – 2 miejsce
Korol Yeva – 2 miejsce
2012 A
Olga Duraj – 1 miejsce
Maja Lipiarz – 2 miejsce
Malykhina Yeseniia – 3 miejsce
2011 A
Róża Gruszecka – 1 miejsce
Khodos Arina – 2 miejsce
Paula Gruszecka – 3 miejsce
2011 B
Nazarenko Anastasiia – 2 miejsce
Moskalenko Kira – 4 miejsce
2010 A
Yeva Bondar – 1 miejsce
Sara Hankus – 1miejsce
Zubko Anna – 3 miejsce
2010 B
Mazhar Yelyzaveta – 2 miejsce
2009 B
Sodyl Karina – 1 miejsce
2007 i starsze A
Emilia Komarewicz – 1miejsce
Agata Szyrszeń – 2 miejsce
Anastazja Biłko – 3 miejsce
2007 B
Lianzberh Anastasiia – 1 miejsce
Gratulacje dla wszystkich!!!
WESOŁYCH ŚWIĄT
UWAGA! SZANOWNI PAŃSTWO!
ZAJĘCIA Z GIMNASTYKI SPORTOWEJ PODSTAWOWEJ ORAZ Z GIMNASTYKI ARTYSTYCZNEJ PODSTAWOWEJ W DNIACH 27 I 28 GRUDNIA 2023 ROKU BĘDĄ ODBYWAĆ SIĘ W GODZINACH PORANNYCH!
GIMNASTYKA SPORTOWA PODSTAWOWA 27 GRUDNIA 2023 R.
GRUPA I (15:00-16:00) → PRZYCHODZI NA GODZ. : 11:30-12:30
GRUPA II (16:00-17:00) → PRZYCHODZI NA GODZ. : 12:30-13:30
GRUPA III (17:00-18:00) → PRZYCHODZI NA GODZ. : 13:30-14:30
GRUPA IV (18:00-19:00) → PRZYCHODZI NA GODZ. : 14:30-15:30
GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA PODSTAWOWA 28 GRUDNIA 2023 R.
GRUPA I (15:45-16:45) → PRZYCHODZI NA GODZ. : 9:00-10:00
GRUPA II (16:45-17:45) → PRZYCHODZI NA GODZ. : 10:00-11:00
GRUPA III (17:45-18:45) → PRZYCHODZI NA GODZ. : 11:00-12:00
GRUPA IV (18:45-19:45) → PRZYCHODZI NA GODZ. : 12:00-13:00
Gimnastyka Artystyczna. Międzynarodowy Turniej UAE Cup (Dubaj 25-26.11.2023)
Wspaniałe wieści prosto z Dubaju!
Międzynarodowy Turniej UAE Cup zakończył się w miniony weekend. Wracamy z workiem medali oraz pięknymi wspomnieniami!
2017 A
Gawor Matylda – 2 miejsce TA, 1 miejsce obręcz
2016 A
Bross Mila – 1 miejsce TA, 2 miejsce obręcz
Wajda Natalia – 2 miejsce TA, 1 miejsce obręcz
2013 В
Duraj Kaja – 3 miejsce maczugi
2012 A
Duraj Olga – 1 miejsce obręcz, 1 miejsce piłka, 2 miejsce maczugi
Lipiarz Maja – 3 miejsce piłka, 1 miejsce wstążka
2012 B
Malykhina Yeseniia – 2 miejsce maczugi, 3 miejsce wstążka
2011 В
Gruszecka Paula – 1 miejsce obręcz, 1 miejsce piłka, 1 miejsce maczugi
Gruszecka Róża – 2 miejsce piłka, 3 miejsce maczugi, 1 miejsce wstążka
Khodos Arina – 3 miejsce piłka, 2 miejsce maczugi, 1 miejsce wstążka
Junior В
Zubko Anna – 1 miejsce obręcz, 1 miejsce piłka, 1 miejsce maczugi
Mazhar Yelyzaveta – 2 miejsce obręcz, 3 miejsce piłka, 3 miejsce wstążka
Wielkie brawa dla trenerek oraz zawodniczek!!!
Akrobatyka Sportowa. XV Grand Prix Polski im. Stanisława Geronia (Łańcut 17-19.11.2023)
Grand Prix w Łańcucie zakończone z sukcesami dla Sokolanek
Nasze akrobatki stanęły na najwyższym stopniu podium aż 4 razy!
Trójki kobiet, kat. 13-19
I msc – Amelia Nowakowska, Nikola Bezwińska, Daria Kowalczyk
Trójki kobiet, kat. 12-1
I msc – Nina Ślęzak, Patrycja Rymarczyk, Jana Ivković
II msc – Amieliia Pavlova, Liza Kulyk, Zofia Gruszecka
Trójki kobiet, kat. 11-16
II msc – Liliana Borek, Ola Jeznach, Paulina Urbańska
Dwójki kobiet, klasa II
I msc – Maja Radomska, Margarita Bondarets
Trójki kobiet, klasa II
I msc – Aniela Szyszka, Martyna Styczeń, Maria Petiurenko
II msc – Maria Pietsch, Sofia Torgashova, Hanna Szwejkowska
VII msc – Lilia Fizia, Weronika Tomerska, Maria Radlińska
Podczas Grand Prix odbyło się także podsumowanie cyklu turniejów „Wielka Piątka” w którym zwyciężyły dwa nasze zespoły
W kat. 12-18 trójka kobiet Amelia Nowakowska, Nikola Bezwińska, Daria Kowalczyk, natomiast w kat. 11-16 trójka w składzie Nina Ślęzak, Patrycja Rymarczyk, Jana Ivković.
Serdecznie gratulujemy wszystkim zawodniczkom i trenerkom wspaniałych wyników! ♥️
Czech Acro Open – Turniej Mięzynarodowy w Pradze (Praga 10-12.11.2023)
Otwarte Mistrzostwa Czech podbite!
W kategorii Master Class zwyciężył nasz zespół w składzie: Amelia Pavlova, Liza Kulyk i Zofia Gruszecka
W kategorii 11-16 lat w trójkach zwyciężył również nasz zespół w składzie: Liliana Borek, Paulina Urbańska i Ola Jeznach
Drugie miejsce w tej samej kategorii wywalczył zespół w składzie: Hania Szwejkowska, Maria Pietsh i Sofia Torgashova
W kategorii 11-16 lat w dwójkach zwyciężył także nasz zespół w składzie: Maja Radomska i Margarita Bondarets
Drugie miejsce w kategorii youth w dwójkach zajął nasz zespół w składzie: Aniela Szyszka i Maria Petiurenko
W kategorii youth w trójkach XIII miejsce zajęła nasza trójka w składzie: Weronika Tomerska, Maria Radlińska i Liliana Fizia
Serdecznie gratulujemy zawodniczkom i trenerkom!! ♥️
Międzynarodowego Turnieju o Puchar Burmistrza Brzegu Dolnego (Brzeg Dolny 10-12.11.2023)
Trzydniowe zmagania w Brzegu Dolnym zakończone sukcesem!
Podczas Międzynarodowego Turnieju o Puchar Burmistrza Brzegu Dolnego Nasze zawodniczki wywalczyły:
2017 A
Marks-Ochonśka Olga – 1 miejsce
Kasia Zofia – 2 miejsce
2015 А
Hankus Nela – 4 miejsce
2014 А
Grzesik Lilia – 2 miejsce
2013 А
Marks- Ochońska Pola – 1miejsce
Duraj Kaja – 14 miejsce
2012 A
Duraj Olga – 1 miejsce
2017 B
Wydrych Sara – 4 miejsce
2016 B
Wójtowicz Nela – 7 miejsce
2014 B
Beleichuk Karina – 3 miejsce
2013 В
Rybak Olha – 4 miejsce
Beleichuk Vladislava – 7 miejsce
2012 B
Malykhina Yeseniia – 4 miejsce
2011 B
Khodos Arina – 4 miejsce
2010 B
Zubko Anna – 1 miejsce
Mazhar Yelyzaveta – 2 miejsce
2009 B
Sodyl Karina – 1 miejsce
2007 B
Lianzberh Anastasiia – 5 miejsce
Ogromne gratulacje dla trenerek i zawodniczek
Ogólnopolski Turniej Energia Birthday Cup (Imielno 4-5.11.2023)
Wspaniałe wieści z Imielina. Wracamy w workiem medali !!
Kategoria 2018 A
Mira Anufriieva: 3 miejsce
Kategoria 2017 A
Matylda Gawor: 1 miejsce
Zosia Kasia: 2 miejsce
Kategoria 2016 A
Mila Bross: 1 miejsce
Natalia Wajda: 1 miejsce
Helena Gowin: 3 miejsce
Kategoria 2016 B
Weronika Momro: 1 miejsce
Kategoria 2015 A
Anna Stanek: wielobój 2 miejsce, T-A 2 miejsce, obręcz 1 miejsce
Nela Hankus: wielobój 3 miejsce, T-A 3 miejsce, obręcz 2 miejsce
Maja Łętocha: wielobój 4 miejsce, obręcz 3 miejsce
Kategoria 2014 A
Lilia Grzesik: wielobój 1 miejsce, T-A 1 miejsce, obręcz 1 miejsce
Kategoria 2014 B
Karina Beleichuk: wielobój 2 miejsce, obręcz 2 miejsce
Kategoria 2013 A
Karolina Remus: wielobój 1 miejsce, maczugi 2 miejsce, piłka 1 miejsce
Lena Sobocińska: wielobój 2 miejsce, maczugi 1 miejsce, piłka 3 miejsce
Olha Rybak: wielobój 3 miejsce, maczugi 3 miejsce, piłka 2 miejsce
Kategoria 2013 B
Vladislava Beleichuk: wielobój 1 miejsce, piłka 1 miejsce
Yeva Korol: wielobój 4 miejsce, obręcz 2 miejsce
Kategoria 2012 A
Maja Lipiarz: wielobój 1 miejsce, obręcz 2 miejsce, wstążka 1 miejsce
Kategoria 2010 A
Karolina Król: wielobój 1 miejsce, obręcz 1 miejsce, piłka 1 miejsce, maczugi 2 miejsce
Sara Hankus: wielobój 2 miejsce, obręcz 2 miejsce, maczugi 3 miejsce
Yeva Bondar: wielobój 2 miejsce, obręcz 3 miejsce, piłka 3 miejsce
Kategoria 2011 B
Anastasiia Nazarenko: wielobój 4 miejsce, maczugi 1 miejsce
Kira Moskalenko: wielobój 6 miejsce, maczugi 2 miejsce
Kategoria 2009 B
Karina Sodyl: wielobój 2 miejsce, obręcz 1 miejsce, piłka 2 miejsce
Ogromne gratulacje! Pękamy z dumy !!!